СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Наука й освіта”


Вода - розумна істота?

20 лютого 2007 р. | Автор/джерело: Ганна Йохансон. Велика Епоха, Швеція
 32610

Чи є частота електромагнітного випромінювання у пробах води провідним показником того, корисна вона чи шкідлива? Результати досліджень, які викликають полеміку, пропонують нові способи розуміння взаємозв'язку між водою і життям.

Приватний німецький дослідник води Петер Грос та інші вчені зробили відкриття щодо води, які, на їхню думку, є дуже важливими для здоров'я людини, а також для життя на Землі.

Вода, яка була оброблена в очисних спорудах, не містить хімікатів і бактерій, проте володіє такими ж частотами електромагнітного випромінювання, як і до очищення.

Ці частоти повністю співпадають з тими, що були зафіксовані у відфільтрованих речовин, навіть якщо воду дистилювали. За словами Гроса, з цієї причини можуть бути шкідливими для нашого здоров'я не ультрамала кількість забруднюючих речовин, а, скоріше, небажані частоти випромінювання, що залишаються.

Молекули води існують у групах, що називаються кластерами, які можуть містити різну кількість молекул води. У цих кластерах вода може мати майже нескінченну кількість своїх різновидів. Як тільки чужорідна речовина потрапляє у воду, його інформація там зберігається, і порядок молекул води при цьому змінюється. Новий порядок зберігає інформацію чужорідної речовини.

Частота електромагнітного випромінювання кварцового годинника - 32,5 Гц. За словами Гроса, медики повідомляли, що вплив на людей випромінювання такої частоти приводить до захворювань. З іншого боку, кварцові годинники з частотою випромінювання 1 Мгц не викликають таких проблем. Проте вони набагато дорожчі.

Певні частоти електромагнітного випромінювання, виявлені у воді, що містить важкі метали, були виявлені і в ракових тканинах. Одна з таких частот - 1,8 Гц.

Наприклад, частота води, що вступила в контакт зі свинцем, змінюватиметься і показуватиме новий спектр.
Були проведені вимірювання забрудненої води з річки Ганг та інших джерел «святої води». Всі вони продемонстрували виключно благотворний спектр електромагнітних частот.

Як стверджує Грос, будь-яка інформація, яка коли-небудь була відображена у воді, може зберігатися на встановлених частотах і передаватися іншим біологічним системам.

Дослідники, якщо можна так сказати, здатні чути мову води, але все ще не розуміють її. Це подібно до того, що можна бути здатним зміряти діяльність головного мозку людини, яка думає або бачить сни, але бути нездатним сказати, про що конкретно людина думає або що саме вона бачить уві сні. Петер Грос дотримується думки, що одні лише хімічні вимірювання не можуть виявити, є пиття даної води корисним чи шкідливим. Він вважає воду розумною істотою вищого порядку, до якої слід ставитися з повагою.

На основі вищевикладених принципів, Грос винайшов систему очищення води.

 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 Facebook
 Коментарі