СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Гумор”


Гумка для кохання “Первак”

24 січня 2007 р. | Автор/джерело: “Аратта-Україна”
 64485

Українці! Пам’ятаймо: найчарівніші в світі жінки варті вашого кохання – невтримного, невпинного, невгамовного. Кожна вдоволена українка – це крок до вдоволеної України!

“Первак” є гумкою, гожою для усіх різновидів кохання, окрім платонічного. Платонічне кохання (любов, не заплямована сексом) – то чисті взаємини між чоловіком і жінкою, які складаються, коли чоловік з технічних причин неспроможний на щось інше.

В усіх інших випадках явище кохання (надалі – акт) подекуди супроводжується повним статевим контактом між обома (всіма) його учасниками. Акт, од початку запланований Природою для дітонародження, в процесі еволюції був переінакшений винахідливою Людиною на отримання обопільного чуттєвого задоволення (надалі – “оргазм”).

Оргазм у ході Акту отримують його учасники (надалі – “Актори”) – себто усі чоловіки і деякі з жінок (інколи).

Дискримінація у цьому життєво важливому питанні викликає у жінок повну палітру негативних емоцій: від легкого розчарування і аж до повного оскаженіння.

Гумка для кохання “Первак” створена у ході проекту “Сприяння просуванню високих статевих технологій” і покликана для досягнення оргазму всіма учасниками Акту, незалежно від статевої приналежності. Заразом дозволяє уникнути:

- незапланованих дітей;
- ганебних захворювань;
- зайвих балачок по п.1 і п.2.

Завдяки особливій речовині, якою гумка для кохання намащена зсередини, “Первак” дозволяє продовжувати Акт, аж поки він не набридне самим Акторам – після чого вдоволено завершити його бурхливим обопільним оргазмом.

ВЛАСНЕ ІНСТРУКЦІЯ

Правильне застосування гумки передбачає:

- наявність щонайменше двох Акторів;
- наміри з боку Акторів до здійснення Акту;
- наявність у одного з Акторів зовнішньої статевої ознаки (надалі – “Ознака”), на яку, власне, і одягається гумка.

Якщо попередні умови відповідають Інструкції, надалі слід:
  1. повністю позбутися одягу (не стосується капелюха і шкарпеток);

  2. позбавити від одягу тіло партнера (партнерші, партнерів), за екстремальних умов – розстібнутися де треба;

  3. взяти у роки Ознаку і, уважно оглянувши, з’ясувати, чи не перебуває вона у стані ерекції. Якщо ще ні, то:

  4. перейти до СПП (Стадії Попередніх Пестощів).

Лагідно турбуючи Ознаку руками (губами, колінами, молочними залозами або ж сідницею), Акторка має поступово досягти наступного: Ознака збільшується у розмірах, і, задираючись під Бойовим кутом (56о), кам’яніє напоготові.

Потому мерщій хапайте гумку і готуйте її до використання. Це можливо у два способи:

  1. Зусиллями Актора. Він вивільняє гумку з пакетика. Звідти ж дістає Інструкцію (що зараз перед Вами) і уважно вивчає. Якщо за цей час Ознака втрачає Бойовий Кут, слід повернутися до Стадії Попередніх Пестощів. Поновивши Бойовий Кут, Актор руками прикладає гумку до верхівки своєї Ознаки, а далі діє за методою “одягаємо панчохи”: обережно розкочує гумку вниз, аж по самий Корінець – так, щоб гумка цупко охопила весь стовбур його Ознаки.

  2. Зусиллями Акторки. Усе так само. Тільки може це зробити ще й губами, що неможливо у першому випадку (за деякими акробатичними виключеннями).

ВЛАСНЕ АКТ

742 способи його здіснення за браком простору унеможливлюють їх оприлюднення.

Зауважимо одне: взаємний Оргазм – це успішний Акт, незалежно од способу, у який він відбувся.

ПІСЛЯМОВА ДО ІНСТРУКЦІЇ

Якщо усе гаразд, негайно купуйте наступну гумку і будьте напоготові: не виключено, що повторений Акт станеться раніше. ніж Ви сподіваєтесь.

Якщо Ваша Акторка таки зосталась невдоволеною, знайте: слід мерщій тікати від неї з максимально можливою швидкістю – цим самим ви уникаєте згубного комплексу неповноцінності та повного виснаження організму.

“ПЕРВАК” закликає: будь чоловіком – зроби приємне коханій!

“ПЕРВАК” запрошує: будь ласкавим – зроби це у найбажаніший для неї спосіб.

“ПЕРВАК” попереджає: надмірного кохання не буває!

ЩОБ СТОЯВ У КОЖНІЙ ХАТІ!


 Повна версія


 Facebook
 Коментарі