СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Політологія”


Вивільнення арійської свідомості як запорука ліквідації Української держави

5 грудня 2005 р. | Автор/джерело: Тарас Кобзар
 48629

Двохтисячолітня християнська традиція витворила в Європі збочені форми реалізації людської потенції. Пригінена людська сексуальність не раз вибухала крайніми формами патріархального тоталітаризму: від багать Середньовіччя до “німецького експерименту” середини минулого століття.

Чому найбільш цікава і велична революція, що трапилася в Росії на початку минулого століття закінчилася тривільним тоталітаризмом?

Чому українці, які прагнули волі завжди потрапляли в тенета рабства? Чому Америка розвиваючи капіталістичну систему, змогла створити суспільство добробуту для всіх?

Відповідь пропонуємо шукати у площині розвитку свідомості. Усе, що сприяє розширенню людської свідомості сприяє таким чином і соціальному звільненню людини. Будь-які спроби закабалення людської свідомості, поринення в ілюзорні світи “національної єдності”, “класової боротьби” і “розбудови держави” сприяють подальшій експуатації людини.

Розвіяні ілюзії українських мешканців, що мали “найкращі стартові можливості” для досягнення незалежності є добрим фактором у процесі розвитку свідомості. Розчарування і відчуття відсутності виходу – почуття гнітючі, але цілком необхідні для переходу до фази пробудження. Тому у цьому випадку, справді, чим гірше, тим краще. Тим більше людей зможе прокинутися.

Арійський світогляд як світогляд людини майбутнього включає в себе усю безмежність думок і поглядів. Але його об’єднує безперечна повага до самого процесу еволюції свідомості. Тому арійський світогляд є рушійний фактором еволюції.

Діяльність арійських “гуртків” має відбуватися у напрямку формування центрів розширення свідомості. Дієві перевірені і нові практики мають зайняти важливі місце у роботі таких “гуртків”. Широке поле заходів може включати:

Насправді

окреслити таке поле неможливо. Воно занадто широке й об’ємне. Головним же руслом розвитку арійської свідомості має бути напрямок звільнення людської особи від гніту соціально-сексуальних табу, які накладає сучасне патріархальне суспільство. Ідеалом арійців усього світу є Аратта – древня трипільська цивілізація, до матріархальних іделів якої і має бути спрямований рух сучасних “трипільців”.

Двохтисячолітня християнська традиція витворила в Європі збочені форми реалізації людської потенції. Пригінена людська сексуальність не раз вибухала крайніми формами патріархального тоталітаризму: від багать Середньовіччя до “німецького експерименту” середини минулого століття. Тому “гуртки” арійської свідомості мають працювати у кожному конкретному напрямку розширення людських прав на кохання, працю та знання.

Зрештою, та енергія, яка викликає любовний екстаз використовується і для щоденної праці. Арійці повинні підтримувати усі форми вільного підприємництва, спрямовані на найширше залучення робітників до управління і творчої діяльності. Усі форми політиканства мають бути засуджені і відкинуті. Арійці повинні зосередити роботу тільки на практичні площині цілоденної роботи -

Розширена людська свідомість дуже скоро зрозуміє цінність цілоденної творчої праці на конкретному людському рівні. Усе більше людей буде розуміти безперспективність і шкідливість існування державного апарату насильства у формі відчужених бюрократичних форм. Чим більш активною і цілеспрямованою буде праця арійського “самоврядування”, тим менше влади буде залишатися у безвідповідальних політиканів і корумпованих бюрократів із “центральних” органів влади.

Кінечним результатом розвитку арійської свідомості має бути ліквідація держави, як інституту насильства та пригнічення людської енергії. Тому арійський рух має цілком розійтися з реакційними тенденціями “розбудови держвави” і спрямувати свою діяльність на практичних напрямках допомоги розвиткові людського самоврядування.

Особливим пунктом потрібно виділити питання створення мережі організації “м’яких родів”. Незадовільна система пологової допомоги в Україні сприяє не тільки високому рівні дитячої смертності, а й жахливим формам психологічного травматизму. Набагато легше народити готового арійця, ніж потім довго і тяжко лікувати його психіку, в якій на підсвідомому рівні записані тяжкі ураження, нанесені офіційною медициною.

Другим важливим пунктом має бути допомога центрам розвитку свідомості у найширших формах. У цьому плані нашої підтримки потребують усі форми, що використовують методики “пробудження”. Не можна у цьому разі обминути і питання легалізації використання психоделічних препаратів, що дають стійкі і незворотні результати і цілком безпечні на практичному рівні. Хоча новочасні методики дозволяють обходитися й без них, право на користування такими препаратами має бути надане у тих випадках, коли вони дають кращий і більш ефективний результат. Корисним у цьому плані є досвід Нідерландів і, останнім часом, Канади.

Третім пунктом програми реалізації арійської свідомості має бути якнайширше сексуальне звільнення жінок та дітей. Мають бути засуджені будь-які прояви чоловічого сексизму і патріархального гноблення. Умови для творчої праці, пізнання світу і натхненного дозвілля мають бути комфортним середовищем для розвитку людської особистості у цілком Новому Світі, де ім’я “Україна” значитиме тільки духовно, соціально та сексуально вільних людей, рівних серед рівних. Існування інститут держави буде покладено край у результаті зростання відповідальності трудящих за свою працю, своє життя і своє майбутнє.

“І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати
І будуть Люде на землі…”


13.08.2001

© Конкурсна робота, надіслана на Всесвітній політологічний конкурс “Перспективні моделі української держави і технології їх реалізації”, який проводився в рамках роботи Політологічної секції ІІІ Всесвітнього форуму українців в м.Києві (серпень 2001 року).


 Повна версія


 Facebook
 Коментарі