СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Космос”


На Землі за законами Місяця

13 лютого 2009 р. | Автор/джерело: Людмила Грач-Опанасенко, “Голос України”
 85152

Заслужений тренер України зі спортивної ходьби Олександр Шимко - земна людина, яка всерйоз і надовго захопилася ...Місяцем. Останні два десятиліття він вивчає вплив на землян фаз та зміни положення стосовно нашої планети найсильнішого (після Сонця) небесного сусіди.

Це не містика, а чіткі фізичні явища. Приміром, 90 відсотків штормів в Атлантиці, а також різкі зміни в погоді відбуваються у момент зародження нового Місяця.

Олександр щоденно протягом десяти років виміряв свій пульс і дійшов закономірності: показник пульсу періодично зростав на 4 відсотки. Як правило, це відбувалося у протифазі місяцевого дня народження. Йдеться про день народження за місячним календарем, тобто порядковий номер доби після нового місяця. Свого часу в астрономічній обсерваторії О.Шимку подарували універсальний календар на кшталт таблиці логарифмів, який тепер завжди з ним. Узявши звідти параметри, можна побудувати синусоїду одержання-втрати енергетики і вирахувати свій небезпечний день. Скажімо проблеми з серцем у В. Лобановського і летальний інсульт сталися знову-таки у протифазі до його місяцевого дня народження. Російський актор Віталій Соломін народився на 6-ту добу, а пішов з життя на 19-ту: третя місячна чверть закономірно несла йому послаблення енергетики. О.Шимко простежив майже стовідсотковий зв'язок інфарктів та інсультів з так званими "ямами" в синусоїді життя. Особливо природний супутник "втручається" у земні процеси, пов'язані з рідиною.

Зокрема, кровоносні судини, які з часом втрачають еластичність і підвладніші гравітаційним ударам.
Фази Місяця впливають на спеціалізацію. Народжених у першу чверть він наділяє точністю, виваженістю, холодним розрахунком. Ці люди дуже міцно стоять на ногах. У спорті - це "бомбардири", що, завершуючи атаку, з філігранною точністю забивають, віддають пас (футболіст Андрій Шевченко, тренер К.Бєсков зі «Спартака»). Майже вся радянська політична "еліта" на чолі з Брежнєвим, народжена у першій фазі, не випадково вирізнялася консерватизмом, несприйняттям нового.

Друга чверть дає лідерів з міцною нервовою системою, залізною хваткою. Це - Наполеон, Кеннеді, Сталін, Хрущов, Горбачов, Єльцин, Кучма, (спорт - Марадона, Едуард Стрєльцов).

Повний Місяць (з 13-ї по 18-ту добу) дає ватажків, котрі, залежно від життєвих обставин, можуть стати чи то на добрий, чи то на поганий шлях, але лідируючими позиціями не поступаються. Яскравий представник - Фідель Кастро. У цей період також народилися колишній міністр оборони Олександр Кузьмук,"енергетично світлий" композитор Микола Мозговий.

У третій чверті народжуються незалежні, інтелектуальні люди. Половина чемпіонів світу з шахів народилися у цей період з 18-ї по 23-тю добу. Тямущі, раціональні тренери, але дещо з гонором. Тут Валерій Лобановський, Йожеф Сабо. Колишні "динамівці" Олег Блохін, Володимир Мунтян, Володимир Веремєєв, Віктор Фоменко. Третя фаза "дала" Гітлера, Леніна, Троцького, Білла Клінтона.

Народжені у четвертій чверті роблять усе повільніше, але один раз і напевне. До фінішу зазвичай дістаються першими. Дуже обережні, свого роду сапери-довгожителі. Це брати Клички, спорткоментатор Валентин Щербачов, тенісист Євген Кафельников.

Новий Місяць (з 28-ї по 3-тю добу) наділяє загадковістю. Це люди в собі, потайливі, непередбачувані. У цей період народилися Борис Шарварко, Валерій Пустовойтенко, Григорій Омельченко.

Ідеальні партнери для шлюбу повинні мати протилежні місяцеві дні народження або хоча б народитися у протилежних чвертях (1 ↔ 3 або 2 ↔ 4).

Тут можна позаздрити дуету Вітренко-Марченко (72% сумісності), які "спинним мозком" відчувають одне одного. Чоловік і жінка з однієї чверті ворогуватимуть.

- Мої розрахунки математичні на основі показників місячного календаря, в якому 355 діб на рік. Неземний вплив я вперше виявив під час підготовки до Олімпіади-84, коли мій учень, чемпіон СРСР 1983 року Анатолій Горшков програв відбіркові змагання,- розповідає Олександр Шимко.- З'ясувалося, тоді навантаження та індівідуальні ритми у нас збігалися з ритмами Місяця, а в рік Олімпіади - ні. За рік Місяць "зміщується" вперед на 10-12 діб, тобто все, що ми робили в 1984-му, повторюючи успішний 1983-й, "запізнювалося".

О.Шимко опрацював безліч результатів видатних атлетів усіх спеціалізацій, показаних у різний час, пов'язав їх з місяцевим днем народження і розробив програму, яка визначала, коли спортсмен на вершині своєї форми, а коло - в "ямі". З 1995 року за його рекомендаціями готується до змагань штовхальник ядра Олександр Багач, Чемпіон Європи, світу, бронзовий призер Атланти.

Дивно, але ідеальну пару - чоловіка і дружину - можна підібрати заочно. Що таке любов? Це флюїди, вібрації - їх можна математично розрахувати, зіставити у відсотках. На рахунку в Олександра є десяток пар, яких він поєднав у гармонійному шлюбі.
Людські стосунки під ковпаком Космосу

Любов, байдужість, дружба, ворожнеча... За будь-якими емоціями стоїть енергетичний та інформаційний обмін між людьми. Або це взаємообмін з доповненням, злиттям флюїдів, або протистояння, зіткнення, відторгнення на фізичному, словесному (вербальному), психічному рівнях.

Кожна людина несе свою енергетику. Але які ритми породжують її? Ми відчуваємо на собі, як по-різному встановлюються контакти, а чому так - пояснити не можемо.

Отже, сумісні партнери народжуються у такі дні, коли енергоінформаційні ритми, отримані від космічних тіл у день народження кожного, збігаються. Скажімо, вашою другою половинкою зазвичай буде народжений(а) у день, протилежний вашому місяцевому дню народження. або хоча б у протилежних чвертях (1--3 або 2--4).

Суміність - Президент США Буш та дружина Лора (82%), Лідія Федосєєва і Василь Шукшин (74%), Горбачови (85,7%), Рейгани (67,5%).

А от між двома однієї статі, які народилися у протилежні чверті, конфлікти неминучі. Приміром Сталін і Троцький, Сталін і Жуков, Ленін і Горький, Чорновіл і Удовенко, Грач і Мороз чи Кінах, чи Потебенько, а також Кучма і Головатий чи Григорій Омельченко.

Чоловік і жінка з однієї чверті теж ворогуватимуть, як Вітренко і Мовчан (39), Пугачова і Кіркоров (34), Меньшов і Алентова (24). "Космічна" сім'я Ніколаєв і Терешкова, яких поєднав Хрущов, мають 37 відсотків сумісності....

Багаторічні дослідження і комп'ютерна обробка майже 100 тисяч дат народжень знаменитостей і їх стосунків з іншими дали можливість О.Шимку розробити власний метод розрахунку рівня комфортності взаємовідносин. Те ідеальне, недосяжне, до якого треба завжди прагнути, він образно порівнює з класною їздою в шикарному автомобілі під супровід чудової музики, хорошою дорогою на великій швидкості, в компанії приємних людей. Дуже добре, коли всі складники комфортності перебувають на одному рівні.

В Олександра Шимка їх сім: життєві цінності (заради чого людина прийшла в цей світ), бачення проблеми (що, найважливіше на цьому етапі), стратегія, тактика і засоби досягнення мети. Звісно, біологічні ритми. А саме: довжина та частота хвилі, на якій розмовляє або приймає інформацію людина, себто здатність уловити думку того, чи іншого співрозмовника і сприйняти його манеру мовлення, тон, голос, інтонації. Звісно, що ближче рівень сумісності до 100 відсотків, то краще. Що менше перепадів за рівнями, то плавніша поїздка дорогою життя. У парах, де є злети і падіння (О.Шимко їх відображає у графіку), - це не життя.

Для щастя, успішної роботи дуже важливо знайти партнерів зі співзвучними одне одному ритмами. Слава Богу, багатьом із нас на допомогу приходить інтуїція.


Кожен з нас - особистість. В кожного своє бачення світу, свої звички та вподобання. І не завжди вони залежать від освіти, фаху або кола друзів. Астрологія, частково пояснює, чому людина має певні риси характеру, поведінки або схильності до певного роду занять. На жаль, сучасна астрологія на телебачені, в газетах та комп'ютерних программах не завжди враховує найближче до нас небеснего сусіда - Місяця. Адже він має дуже великий вплив на нашу планету.

Величезні відливи та приливи в океанах, зміни погоди, зростання садженців, і багато іншого в природному світі.

У людини ще більша залежність від фази місяця (склад крові, самопочуття, енергетична наповненість...).

Ідеальна пара - чоловік та жінка - народились у протилежні МІСЯЦЕВІ дні, або хоча б у протилежних чвертях.

Якщо Ви вже одружені, а результат розрахунку невтішний, згадайте прислів'я - "Все, що не робиться - робиться на краще".

Шукайте свою долю, щасти Вам!

Приклад розрахунку:

Він народився 7 листопада 1980 року.

В таблиці нового місяця дивимося рядок 80-ий рік - 11 місяць. Новий місяць - 8 листопада 1980. Тобто він народився в останій день четвертої чверті.

Вона народилась 1 травня 1985 року.

У 1985 році новий місяць був за таблицею 20 квітня та 20 травня. З 20.04 по 28.04 - 1 чверть, з 28.04 по 5.05 - 2 чверть, з 5.05 по 13.05 - 3 чверть, з 13.05 по 20.05 - 4 чверть.

Тобто вона народилась у другій чверті за три доби до ПОВНОГО МІСЯЦЯ. Він (4 чв.) та вона (2 чв.) - знаходяться в протилежних чвертях (що є дуже добре) і майже в протилежних місячних днях (трохи не дотягують до ідеальної пари).

Приклад розрахунку взято з сайту prima.ks.ua


 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 Facebook
 Коментарі