НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Газоват” 


Росія припинила транзит газу до Угорщини через українську ГТС

15:27, 1 жовтня 2021 р.  2118
Джерело: Радіо Свобода

Російський газовий монополіст «Газпром» з 1 жовтня перестав використовувати українську газотранспортну систему для постачання газу до Угорщини.

Згідно з довгостроковим контрактом, укладеним 27 вересня, постачання тепер здійснюється через газопровід «Балканський потік» і трубопроводи Південно-Східної Європи, повідомляють російські інформагенції.

Як повідомляв раніше «Газпром», всього укладено два контракти, сумарний обсяг за ними – до 4,5 мільярда кубометрів на рік, термін дії кожного з контрактів становить 15 років.

Угорщина підписала 27 вересня новий довгостроковий контракт про постачання газу із російським «Газпромом». Угоду підписали керівник «Газпрому» Олексій Міллер і керівники угорської енергетичної групи MVM у будівлі Міністерства закордонних справ у Будапешті.

При цьому найкоротший шлях – через українську газотранспортну систему – сторони не використовуватимуть. Будуть використані два маршрути – 3,5 мільярда кубометрів йтимуть через Сербію і 1 мільярд кубометрів через Австрію. Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі