НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Ситуація на фронті: тиша, як перед штормом

09:19, 21 серпня 2021 р.  1299
Джерело: “Аратта-Україна”

Протягом минулої доби, 20 серпня та станом на 7 годину ранку 21 серпня, в районі проведення операції Об’єднаних сил порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Українські воїни контролюють ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та дотримуються режиму припинення вогню.

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.

Впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4315 транспортний засіб, 4500 осіб, з яких 4409 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялось 3 особи. Виявлено 36 адміністративних правопорушень.

За вказаний період поліцейськими розкрито 26 злочинів.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1589 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 1350 осіб. А через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України прослідувало – 359 і 250 відповідно.

Слава Україні! Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі