НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Російські війська традиційно ігнорують мінські домовленості: їхній Генштаб ні про що не домовлявся

18:51, 3 червня 2021 р.  896
Джерело: “Аратта-Україна”

Українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку збройних формувань РФ та її найманців, про що йдеться у Звіті СММ ОБСЄ від 2 червня 2021 року № 126/2021.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Протягом 31 травня Місія продовжувала фіксувати порушення режиму тиші та озброєння найманців РФ, яке розміщене на тимчасово окупованій території у Луганській області з порушенням ліній відведення.

Так, 31 травня в населеному пункті Криничне, зафіксовано 2 одиниці гаубиць Д-30 "Жаба".

Також 29 травня було зафіксовано 29 одиниць танків, які розміщені за межами виділених місць зберігання на полігоні населеного пункту Круглик.

Вся виявлена військова техніка належить збройним формуванням РФ та знаходиться в зоні безпеки.

Збройні формування ОРЛО продовжують нехтувати вимогами щодо розміщення ОВТ та порушують як лінії відведення, так і межі виділених місць зберігання зброї.

Продовжують мати місце факти заборони допуску представників СММ з боку найманців РФ на тимчасово окупованій території. У пункті пропуску, на кордоні поблизу населеного пункту Вознесенівка Луганської області, озброєний найманець збройних формувань наказав патрулю Місії залишити цей район, посилаючись на "відсутність попереднього сповіщення про візит".

Російські найманці продовжують використовувати засоби РЕБ російського виробництва для перешкоджання роботі БПЛА Місії на підконтрольній Уряду території. Зокрема, 31 травня, пролітаючи над житловим кварталом населеного пункту Трьохізбенка, БПЛА СММ зазнав перешкод внаслідок глушіння, після чого спостерігачі втратили контроль над просторовим положенням апарата.

Метою зазначених дій окупантів, як і раніше, є дискредитація Збройних Сил України перед СММ ОБСЄ та Європейською спільнотою.

Вкотре наголошуємо, що підрозділи ЗСУ знаходяться на позиціях і неухильно дотримуються зобов’язань щодо всеосяжного режиму припинення вогню, які були досягнуті в рамках ТКГ.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі