НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” 


“Запутініст” і українофоб Болдирєв все ще прагне порушити цілісність України

04:15, 26 листопада 2011 р.  10980
Джерело: “Аратта-Україна”

Депутат від Партії регіонів Юрій Болдирєв, відомий своїми антиукраїнськими заявами, вважає, що Україна не може перебувати в нинішньому складі і має позбутися Галичини.

Про це він заявив під час виступу на посольських вечорах посла Російської Федерації в Україні, присвячених 65-річчю Нюрнберзького процесу в Києві, повідомляє “Українська правда”.

"Я переконаний, що у моєї країни немає майбутнього без подолання наслідків пакту Молотова-Рібентропа, тому що в одних кордонах утримувати Галичину і Донбас, Галичину і Крим можна тільки силою", - заявив депутат.

За його словами, "УРСР створили три кривавих диктатора - Ленін, потім Сталін, який приєднав весь захід, скориставшись правом сили і Хрущов, який для балансу етнічного та ментального приєднав Крим".

"Цю країну можна утримати, тільки маючи НКВД, МГБ, КДБ і КПРС. А зараз, що ми можемо запропонувати?! Нашу рідну Генпрокуратуру чи що?! Ось на якій підставі втримаються всі ці території разом?", - зазначив депутат.

"Тому я вважаю, Україна стане стійкою країною після того, як позбавиться або від заходу, або від сходу. Я за те, щоб вона позбулася від Галичини. Якщо прибрати Галичину з моєї країни і залишити справжню Україну з Донбасом і Кримом, це і буде першая Росія. А там буде Російська Федерація", - вважає "регіонал".

Свій виступ Юрій Болдирєв закінчив словами про те, що "Галичина - наріст на тілі України".

Пізніше у своєму виступі Петро Порошенко висловив своє обурення висловлюваннями "регіонала".

"Я взагалі не розумію, яким чином політик, який представляє правлячу партію, виступає з такими заявами і при цьому має шанс сидіти в парламенті і голосувати за партію, яка є лідируючою в моїй країні! Для мене це абсурд. Якщо ти поет, то склади мандат і йди писати вірші", - заявив Порошенко.

Як відомо, відповідно до Конституції територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

На особистому сайті Болдирєв розмістив написаний у 2009 році російською мовою вірш “Галичина - наріст на тілі України”

Галиция - нарост на теле Украины.
На дерева стволе, как чага или хост.
Пока он соки пьёт - лишь гриб он, если ж ныне
Его отрезать - он лекарство. В рост
Пойдёт любовь её к нам, наша к ней.
Благослови, Господь, расстаться поскорей!


Пише Болдирєв і пісні, а теми бере з власного життя. Теми глибокі, достойні народного обранця:

Наша встреча вряд ли тянет на романтику,
Только сразу ко мне в сердце залегла,
Имя царское, по-русским меркам, Катенька,
Почему-то для работы ты взяла.
ПРИПЕВ:
Проститутка, ты, моя, проституточка,
Не на час зайду, зайду на минуточку,


В червні 2010 р. в Лівадії під час фестивалю «Вєлікоє русскоє слово» Юрій Болдирєв заявив, що маючи у своєму складі Галичину, Україна буде перебувати в перманентній політичній кризі, і ніколи не відбудеться як повноцінна держава

В 2006 році Болдирєв на Світовому конгресі співвітчизників у Санкт-Петербурзі для вирішення проблеми знелюднення російського Сибіру і масової міграції китайців запропонував переселяти туди громадян України з Волині та Житомирщини.

Болдирєв віддавна себе асоціює лише з Росією, хизується своїм російським патріотизмом і дотримується поглядів Путіна, якого славить і возносить.

В ще одному власному вірші "Разговорє по-русскі" Болдирєв переймається лише проблемами Росії:

Посидим, за жизнь поговорим.
Что за разговор без рюмки водки?
Слышал, Мир Россию очернил.


Цей українофоб також доводить, що жодної України «не було, немає й не буде», цитуючи тексти Пилипа Орлика, де сподвижник Івана Мазепи часто вживає стосовно України поняття «Русь» і «козача нація».

Від “Аратти”. Ми впевнені, що незабаром, великий патріот Росії, Сибіру, водкі, проституток і Путіна, позбудеться нарешті громадянства ненависної йому держави і вкупі зі своїми однодумцями поїде вирішувати проблеми знелюднення того самого Сибіру і масової міграції китайців. Ми переконані, що там його бурхлива енергія і творчий пафос знайдуть найефективніше застосування.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі