НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Кримінал” Луганська область


Бикуватий племінник власника “Норда” в ресторані побив дівчину, до якої невдало залицявся через два місяці після власного весілля

05:17, 7 липня 2011 р.  9168
Джерело: “Аратта-Україна”

Депутат Луганської міськради Роман Ландик, син народного депутата Володимира Ландика, побив дівчину в луганському ресторані “Баккара”. Потерпіла наразі перебуває в лікарні – в неї струс мозку.

За словами очевидців, коли дівчину били, персонал ресторану і охорона не заступились за неї. Крім того, не втрутився ніхто з відвідувачів, хоча багато хто знімав те, що відбувається, на телефони.

Факт побиття підтвердила начальник відділу зв'язків з громадськістю МВС України в Луганській області Тетяна Погукай, пише "Остров".

Як повідомили очевидці інциденту, бійка Ландика-молодшого сталася в ніч з 4 на 5 липня в луганському ресторані "Баккара". Інцидент почався на ґрунті невдалого флірту депутата з однією з відвідувачок, яка сиділа з подругами за одним зі столиків. До ЗМІ потрапили також кадри з камери відеоспостереження, де чітко видно весь інцидент.



За словами очевидців, коли дівчину били, персонал ресторану і охорона не рознімали, а лише намагалися вмовити депутата зупинитися. Крім того, не втрутився ніхто з відвідувачів, хоча багато хто знімав те, що відбувається, на телефони.

Від коментарів в обласній міліції відмовляються, проте повідомляють, що факт мав місце, а дівчина перебуває в неврологічному відділенні однієї з лікарень міста. В неї черепномозкова травма і струс мозку.

Роман Ландик заперечив факт нападу на дівчину в ресторані "Баккара"

Депутат заперечує бійку з дівчиною. За словами Романа Ландика, він просто здав дівчину в міліцію за те, що вона била посуд у ресторані.

"Це брехня! Це я потерпілий! До того ж жодних слідчих дій не ведеться. Ніхто ні на кого не нападав. Я просто здав дівчину в міліцію: вона била посуд у ресторані. І взагалі, я не стану виправдовуватися, виправдовуються виуваті. Єдине, не зрозумію кому це все потрібно", - прокоментував Ландик інцидент у ресторані.

Нагадаємо, в травні 2011 року Роман Ландик з розмахом відсвяткував власне весілля, на яком отримав від свого дядька, теж народного депутата України Валентина Ландика в подарунок на весілля - автомобіль “Бентлі”.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі