СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Екологія житла”


Домашні рослини, що приносять успіх

16 вересня 2011 р. | Автор/джерело: “Bellezzas”
 81760

Стародавні люди вірили, що магічною силою наділені не тільки тварини, але й рослини. Деревам навіть приносили жертви. Наприклад, скандинавські народи вірили, що їх походження пов’язане з деревами священного гаю. У багатьох культурах зустрічається таке повір’я, що душа людини переходить після смерті в рослини і квіти.

Домашні рослини здатні оновлювати душу людини. Така здатність рослин згадується в одному з творів Осипа Мандельштама. Домашні рослини здатні підняти настрій, поліпшити самопочуття, навіть збудити, – багато в чому завдяки запаху.

Акація

Дерево акація – це символ вічного життя. Акацію можна виростити у себе на городі або ж прикрасити на деякий час кімнату за допомогою квітів. Пелюстки акації можна засушити і зробити з них талісман. Запах акації піднімає настрій, викликає ентузіазм, налаштовує на досягнення мети. Багато домашніх рослин допомагають людині пережити втрату, акація не виключення. Її солодкуватий запах допоможе вразливим і чутливим натурам у весняній самоті. Запах-дурман зачаровує, штовхає на вчинення божевільних, але рішучих вчинків.
Мигдаль

Останнім часом стало модним заводити незвичайних домашніх тварин і незвичайні домашніх рослини. Однією з таких рослин може стати мигдаль, який у релігійній християнській культурі вважається віддзеркаленням божественного. Мигдаль і його плоди вважаються символом початку нового життя і відродження. Незважаючи на якусь релігійність, мигдаль загартовує людину зовсім не християнськими якостями терпіння, прощення, смиренності. Навпаки, мати цю рослину або його плоди у себе вдома, означає ніколи не здаватися, йти до мети, оскільки мигдаль, зокрема, його аромат, здатний надихати і давати мудрість.
Братики

Такі домашні рослини, як Братики (Анютині вічка) – дуже яскраві квіти, які можуть бути різних забарвлень з поєднанням білого і бузкового, фіолетового та жовтого та інших відтінків. Якщо придивитися до цих квітів, то може виникнути враження, що квіти спостерігають за людиною.

Згідно римської легенди квіти – це смертні, які наважилися подивитися на богиню любові Венеру. З тих пір квіти розглядаються як талісман-оберіг для закоханих.

Братики також мають здатність приваблювати, кликати любов до дому, а також оберігати кохання.
Духмяний ялівець

Ті, у кого вдома є гілочка ялівцю, ніколи не буде проблем з нечистою силою і злими намірами. Людина, яка прийшла в такий будинок, замисливши щось недобре, відчуватиме себе незатишно і не зможе довго знаходитися в гостях. При цьому ялівець потрібно розміщувати в темних куточках. Темні сили обов’язково будуть шукати причину свого незатишного положення, що видасть їх з головою. Крім того, у віддалених куточках будинку накопичується усіляка нечисть.

Ялівець має пробуджуючий, свіжий запах чистоти. Крім того, будинок буде і захищений і в ньому оселиться благополуччя.
Листя дерев

Листя деяких дерев також володіють магічною силою. Так, наприклад, кленовий листок приваблює успіх в оселю і удачу. Бажано зберігати один листочок, а не міняти щороку. Листок можна засушити, поклавши між сторінками книг, можна покласти в щільний папір і пригладити негарячою праскою. Кленовий листок може стати також чудовою прикрасою інтер’єру, якщо оформити його як картину, вставивши рамку.

Дубове листя вважається символом багатства.
Грона горобини збереже і примножить сімейне щастя. Горішки, листя та плоди цього дерева протегують чоловічій статі, зміцнюючи авторитет чоловіка в будинку.

 Повна версія


 Facebook
 Коментарі