НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” 


Росія - героїновий лідер, але винні, як завжди, - США

13:37, 20 лютого 2009 р.  6240
Джерело: РБК

Росія за останні роки стала абсолютним світовим лідером у збуті та споживанні героїну.

Про це сьогодні повідомив директор Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків (ФСКН) Віктор Іванов, виступаючи в Держдумі під час "круглого столу" про наркотрафік з Афганістану.

Іванов наголосив, що відсоток росіян, які вживають опіати, у п'ять-вісім разів перевищує відповідний показник у країнах ЄС. Опіати, зокрема героїн, у Росії вживають до 90% від всіх зареєстрованих наркозалежних.

При цьому, наголосив глава ФСКН, весь цей героїн має виключно афганське походження. Іванов навів дані, згідно з якими з Афганістану до Росії контрабандою ввозиться не менше 12 тонн чистого героїну, що становить 3 млрд. одноразових доз.

За словами Іванова, щодобово в країні, від вживання героїну, вмирають 82 особи призовного віку, а щороку - 30 тис. осіб. При цьому, за різними оцінками, обсяги чистого героїну на складах в Афганістані становлять від 2 до 3 тис. тонн.

При цьому керівник ФСКН зазначив що, з 2001 р. по 2008 р., тобто, після введення до Афганістану військових контингентів США і НАТО, виробництво опіатів зросло у 44 рази.

"У жодному разі не звинуваючи США і НАТО в цілеспрямованих діях, спрямованих на наркотизацію Росії, проте, за фактичними потоками, що наводняють нашу країну, ми мусимо зробити висновок, мінімум, про бездіяльність тих, хто взяв на себе відповідальність за те, що відбувається в Афганістані", - сказав Іванов.

Від “Аратти”: як загальновідомо, наркоманія - соціальна хвороба і зростання наркоманів свідчить, в першу чергу, про те, що влада своїми діями чи бездіяльністю загоняє молодь у глухий кут.

Що сьогодні може запропонувати російська влада пересіному молодому росіянинові? Мильні серіали та низкопробні бойовики по телебаченню? Такі ж за якістю концерти зірок російської попси чи "високоінтелектуальний" шансон, неприховану пропаганду розпусти? Перспективу бути виловленим міліціонерами разом із військовими комісарами та кинутим у пекло дідівщини або чергову м'ясорубку на Кавказі? Чи вибір: бути безробітним чи стати у лави повій або прибитися до ватаги братків розбійної бригади? У кращому разі - приписатися до місцевої тусовки "наших" чи інших пропутінських сурогатів ленінського комсомолу і періодично підробляти на політичних масовках. Подумайте, чи може вижити в таких умовах людина, щоб не зламатися психічно та не попвнити лави наркоманів?

Натомість у дітей чиновників та політиканів різних пошибів такого вибору не існує: у мажорів є все - і грошей нємєряно, і двері вузів для них відкриті, і типу робота у якійсь фірмі батьків забезпечена. Їм, мажорам, абсолютно не світить опинитися у армії й виживати у пеклі дідівщини чи чергової військової бойні. І у тих, в кого є все - не вистачає лише гострих відчутів, а тому і в цих колах популярні наркотики.

Проте, в Росії не прийнято, тим більше представникам влади, шукати причини лиха. А тим більше - казати правду, насамперед, про те, що керують тим самим наркотрафіком власне ж силовики, із якими у долі вищі державні чиновники й політики. Значно комфортніше списати усе на зовнішніх ворогів: НАТО, США, Україну, Грузію тощо.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі