НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Політика” 


Юлія Тимошенко переконана, що в Україні будуть дострокові парламентські вибори

21:05, 6 серпня 2006 р.  10370
Джерело: Радіо Свобода

Лідерка БЮТ висловила Радіо Свобода думку, що дочасні вибори можна спровокувати на підставі Конституції, її команда вже відпрацювала чотири шляхи до цього.

В інтерв’ю для спільного проекту Радіо Свобода і «Нашого радіо» Тимошенко не дала прямої відповіді, чи балотуватиметься вона на наступних президентських виборах.

Але вона нагадала слова Віктора Ющенка, коли він іще йшов на президентську кампанію: «Я стверджую: бандити не будуть правити на нашій землі!»

Ющенко, за словами Тимошенко, «підняв цей прапор. Сьогодні він цей прапор опустив. Я його піднімаю. І за цим прапором, мені здається, будуть усі сильні люди України».

Юлія Тимошенко обіцяє і в опозиції щодня працювати над тим, щоби влада стала чистішою

Як сказала лідерка БЮТ Радіо Свобода, влада отримала в обличчі її блоку «не просто опозицію, а опозицію, яка не дасть працювати команді, що прийшла в політику робити великий бізнес і надовго».

Тимошенко заявила: роботу опозиції налагодять так, щоби бачити у владі «все: шлунок, серце, нирки, … їхній мозок» і «щодня їм робити аналізи по повній програмі».

Таким чином, за її словами, влада «не зможе приховувати те, що вони приховували при Кучмі. Вони не зможуть прикрити простирадлом те, що мусить знати суспільство».

Крім того, Тимошенко збирається стати «об’єднувальним стрижнем, який збере всіх патріотів України, всіх чесних людей». Для цього вона збирається об’єднати навколо себе політичні партії, які не пройшли до парламенту, і громадські організації.

Юлія Тимошенко також планує провести «безліч законів, яких дійсно очікують люди». Вона збирається домогтися цього за допомогою публічності і тиску на владу.

Юлія Тимошенко стверджує, що проти двох депутатів із її блоку порушили кримінальні справи через їхню порядність

Колишньому голові СБУ за часів прем’єрства Тимошенко Олександрові Турчинову й генералові СБУ Андрієві Кожем’якіну інкримінують «такі речі, про які не знає ніхто», заявила Радіо Свобода лідерка БЮТ.

В інтерв’ю для спільного проекту Радіо Свобода і «Нашого радіо» Тимошенко також стверджує, що й суд не зміг отримати з генпрокуратури жодного папірця, аби розібратися, що саме інкримінують депутатам. Тим часом, за словами лідерки БЮТ, до Верховної Ради збираються надіслати подання, щоб позбавити обох недоторканності.

За чутками, на які спирається Тимошенко, йдеться про питання, пов’язані з прослуховуванням і з неякісним оформленням кримінальних справ. За словами лідерки БЮТ, ці звинувачення «насмоктали з пальця».

Прямих підтверджень чи заперечень цих заяв наразі немає.

Раніше Турчинов і Кожем’якін проходили як свідки в кількох справах про прослуховування, про що повідомляли в березні – квітні цього року.

Існує також справа про знищення матеріалів СБУ на російського підприємця Семйона Моґілевича, якого в Україні підозрювали в причетності до компанії «РосУкрЕнерго», а в кількох країнах світу звинувачують у зв’язках із великим криміналом; у генпрокуратурі заявляли, що ці матеріали знищили саме за наказом Кожем’якіна.


 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 
 Facebook
 Коментарі