НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Самоврядування” м.Київ


Цінова війна. Космольончики придумали синонім клептоманії - інфляція

13:17, 5 листопада 2008 р.  8597
Джерело: FINANCE.UA

Столичні чиновники, ще більш заглибившись у кишені киян, невпинно повторюють мантри про міфічні преференції та хижу інфляцію. Хоча й неозброєним оком чітко видно банальне кидалово.

Вартість транспортних послуг у громадському транспорті в Києві не зміниться, однак будуть збережені всі пільги та вигідні умови для постійних жителів столиці.

Про це повідомив заступник київського міського голови Віталій Журавський на прес-конференції у вівторок.

Відповідаючи на питання журналістів, він ще раз звернув увагу, що вартість однієї поїздки в громадському транспорті для киян - постійних жителів столиці, за умови покупки довгострокового проїзного залишається колишньою: 50 коп. для дорослих, 25 коп. для студентів, 12,5 коп. для учнів. "Всі дійсні пільги на проїзд збережені, крім того, введені додаткові пільги для тих, хто потребує підтримки", - запевнив він.

Чиновник підкреслив, що на сьогоднішній день ціни на всі товари та послуги стрімко ростуть, у країні інфляція, і жодна галузь економіки не може не відчути вплив цих факторів.

"Сьогодні транспортна галузь столиці зазнає колосальне навантаження, оскільки комунальним транспортом користуються не тільки кияни, але й жителі інших регіонів, що тимчасово перебувають у столиці. Вагони метро і наземний транспорт зношуються прискореними темпами, необхідно постійно оновлювати рухомий склад і збільшувати кількість задіяних транспортних засобів", - пояснив Журавський.

За його даними, останнім часом столична влада придбала близько 1 тис. автобусів і тролейбусів, щоб забезпечити ритмічну роботу транспорту. Крім того, необхідно купити ще 1 тис., і замінити практично всі вагони метро. При цьому, якщо раніше в Києві вводилося в лад не більше однієї нової станції метро за рік, то в 2008 році до кінця року їх буде введено чотири." Ми не можемо залишити киян, що живуть на Троєщині і Теремках, без метро, а це вимагає інвестицій, і це не можна не розуміти", - відзначив Журавський.

Від “Аратти”: ми неодноразово писали, що ні нам, ні іншим виданням й донині не вдалося, серед словесного проносу столичних чиновників, виловити хоч якесь логічне пояснення їхніх тарифних зазіхань на вміст наших кишень.

Порівняння із цифровими показниками аналогічних ставок в інших державах - свідчать хіба що про те, що космольончики вважають нас, киян патологічними дебілами. Бо навіть школяреві відомо, що це звичайнісінка локшина, оскільки, якщо й обгрунтовується у такий спосіб ціна, то у відносному, до зарплатні, рівні. Проте, особисто нам, киянам, абсолютно наплювати на ціни у Лондоні чи Москві. Бо ми живемо у Києві і обирали самоврядування для себе, а не іноземців.

Аргументація щодо так званого оновлення комунального транспорту також є переконливою лише для тих, хто пересувається у "Майбахах" чи "Меседесах", оскільки ті, хто користується громадським транспортом, ну аж ніяк не відчули ніяких позитивів. Комунальні автобуси, тролейбуси, трамваї - мабуть добре відомі багатьом киянам ще із раннього дитинства. Та й інтервали руху такі, що завантаження пасажирів у машину нагадує евакуацію Врангеля чи завантаження оселедців у діжку для просолу.

PR-кампанія навколо проїздних квитків - більше нагадує наперстки, ніж щось привабливе. Адже, кожен, хто купує цей квиток - авансує послугу на певний період часу. Звертаємо вашу увагу на шахрайську фішку - передоплачуючи послугу ви не отримуєте жодних гарантій, що її отримаєте у повному обсязі, не кажучи про те, що ваші гроші, навіть у разі виникнення у вас форс-мажорних обставин, ніхто і у ніякий спосіб не поверне. Тобто, їх у наглий спосіб привласнюють.

До, речі про інфляцію. Ми персонально звертаємося до пана Журавського аби він обгрунтував публічно, із відповідними розрахунками, стрибок інфляції більш, ніж у чотири рази. Інакше ми вважатимемо його звичайнісіньким дрібним шахрайчиком.

 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі