НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Економіка” 


Фінансова криза. До чогось неприємного залишилося десять днів

14:21, 17 жовтня 2008 р.  6304
Джерело: Кореспондент.net

Глава ІСД Сергій Тарута вважає, що у влади на роздуми і консолідацію залишилося десять днів. Далі - почнеться...

"У нас ніхто не приступив до вирішення економічних проблем, ні Кабмін, ні Президент. Тільки НБУ почав вживати яких-небудь заходів", - заявив глава ІСД Тарута на засіданні Українського форуму присвяченого темі світової фінансової кризи.

Без реального, швидкого реагування влади, через пакет законів, іншого сценарію порятунку економіки країни зараз немає.

Цих заходів, упевнений Тарута, необхідно вжити протягом найближчих 10-ти днів, інакше в України вже немає шансів вибратися з кризи.

"Перший крок - це порятунок фінансової системи й економіки", - упевнений Тарута.

Другий крок - пакет заходів, які необхідно реалізувати, але він стане реальним тільки після того, як буде хоч якась консолідація влади.

"Коли ми чуємо, що криза не відіб'ється на Україні - це абсолютно не відповідає реальності, адже наша економіка повністю сконцентрована на гірничо-металургійному комплексі", - заявив глава ІСД.

"А зараз, під час кризи ліквідності й повної зупинки інвестпроектов, ми зараз маємо початок тривалої й затяжної кризи", - підсумував Тарута.

Крім того, Тарута впевнений, що через зупинку меткомбінатів, уже почалися серйозні техногенні проблеми для всієї країни.

Але, зазначає він, це стосується не якихось компаній та регіонів, а кожного українця.

Тарута закликав всіх представників влади консолідуватися для вирішення економічних проблем країни.

Від “Аратти”: ми звернули увагу на те, що позиція українського підприємця повністю співпадає із позицією прем'єра Юлії Тимошенко, яка вже котрий тиждень поспіль повторює: дострокові вибори можуть мати для економіки держави тяжкі наслідки.

Чи розуіють це кукловоди на Банковій? На жаль, поки що помітно лише одне: маніакальна жога прибрати від влади Тимошенко, аби забезпечити Президенту другий термін. Що наразі все чіткіше набуває вигляду театру абсурду. Абсурду, який вже дорого коштує кожному українцеві.

І в цьому дійстві, на жаль, вже активно крутять лохотрони інші безвідповідальні політики із ПР та НСНУ. Не розуміючи, що у розореній державі навіть красти буде вже нічого. Навть маючи другу державну мову, чи не маючи такої.

Проте, дедалі ясніше стає відповідь на питання: чи потрбні нам, виборцям такі керманичі? І напевно, щоб врятуватися самим та врятувати свою родину від лиха, кожен має дати собі чітку на те відповідь.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі