НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


СММ ОБСЄ не зафіксувала порушень припинення вогню

17:49, 11 серпня 2020 р.  1964
Джерело: “Аратта-Україна”

За дводенний звітний період(9-10.08) Місія не зафіксувала порушень режиму припинення вогню як у Донецькій, так і в Луганській областях. У тому числі за попередній звітний період Місія не зафіксувала порушень режиму припинення вогню протягом трьох днів поспіль.

З 00:01 27 липня до кінця звітного періоду, СMM поки зареєструвала 256 порушень режиму припинення вогню.

Місія продовжувала моніторинг районів розведення поблизу Станиці Луганської, Золотого та Петрівського. Всередині останніх двох областей безпілотний літальний апарат з великої дальністю дії спостерігав людей у ​​вечірні та нічні години.

СММ спостерігала за озброєнням, яке знаходилося порушуючи лінії відводу в непідконтрольних урядам районах Донецької та Луганської областей.

Місія сприяла та контролювала дотримання локалізованих режимів припинення вогнів, щоб забезпечити підтримку та експлуатацію критичної цивільної інфраструктури.

СММ відвідала чотири прикордонні пункти пропуску у недержавних підконтрольних районах Донецької та Луганської областей.

Місія продовжувала слідкувати за ситуацією з цивільними особами на тлі спалаху COVID-19, в тому числі на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду в Луганській області.

Свобода пересування СММ продовжувала обмежуватися, в тому числі, поблизу Новоазовська, приблизно в 12 км на захід від кордону з Російською Федерацією.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі