НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


СММ ОБСЄ звітує, що порушення мінських домовленостей - триває

09:57, 30 липня 2020 р.  1248
Джерело: “Аратта-Україна”

У СММ зафіксовано менше порушень режиму припинення вогню на Донеччині порівняно з попереднім звітним періодом, а на Луганщині знову немає порушень режиму припинення вогню.

З 00:01(за середньоєвропейським часом) 27 липня до кінця звітного періоду(29.07), СMM зафіксувала 121 порушення про припинення вогню.

Місія продовжувала моніторинг районів розведення поблизу Станиці Луганської, Золоти та Петрівського. Безпілотники далекого польоту СММ спостерігали людей у ​​зоні відключення поблизу Золоти у вечірні години.

СММ знову побачила зброю в порушенні ліній виведення, а також поза відповідними лініями виведення, але поза відведеними місцями зберігання на аеродромі в Переможному, що не контролюється урядом, Луганська область.

Місія сприяла та контролювала дотримання локалізованих припинень вогню, щоб забезпечити ремонт та підтримку критичної цивільної інфраструктури.

Місія продовжувала слідкувати за ситуацією з цивільними особами на тлі спалаху COVID-19, у тому числі на пунктах пропуску в’їзду-виїзду та відповідних пунктах пропуску в Луганській області.

СММ спостерігала спокійну ситуацію на південному сході Херсонської області.

Свобода пересування місії продовжувала обмежуватися.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі