НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Тільки за першу добу від початку режиму припинення вогню СММ ОБСЄ зафіксувала більш як сотню порушень

10:12, 29 липня 2020 р.  1143
Джерело: “Аратта-Україна”

Після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня, на якій було досягнуто домовленості щодо додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню станом на 00:01, 27 липня, СММ зафіксувала 111 порушень режиму припинення вогню, всі в Донецькій області, включаючи 21 вибух.

Про це повідомляється в офіційному звіті СММ ОБСЄ.

Місія продовжувала моніторинг районів, розведення поблизу Станиці Луганської, Золотого та Петрівського. Безпілотний літальний апарат великої дальності СММ помітив людей у ​​двох останніх зонах у вечірні та нічні години.

СММ побачила 22 одиниці озброєнь, поза межами лінії виведення, з які були помічені на аеродромі в Переможному, що не контролюється урядом, Луганська область.

Місія сприяла та контролювала дотримання локалізованих припинень вогню, щоб забезпечити ремонт та підтримку критичної цивільної інфраструктури.

СММ продовжувала стежити за ситуацією з цивільним населенням на тлі спалаху COVID-19, в тому числі на пунктах пропуску в’їзду-виїзду та відповідних пунктах пропуску в Донецькій та Луганській областях.

Свобода пересування місії продовжувала обмежуватися на не контрольованій урядом території.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі