НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Командування російських військ виконує наказ з дестабілізації ситуації на Донбасі

15:43, 22 квітня 2020 р.  1977
Джерело: “Аратта-Україна”

За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, Командування російських окупаційних військ продовжує заходи, спрямовані на недопущення стабілізації обстановки.

Про це, під час щоденного зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил, повідомив Олександр Мотузяник з пресцентру Міноборони України.

Зокрема, окупанти встановлюють додаткові мінні поля, у т. ч. на потенційних ділянках розведення військ, у безпосередній близькості до доріг і сільськогосподарських угідь.

Мінування противником місцевості здійснюється із використанням заборонених протипіхотних мін ПМН та МОН.

Крім того, противник продовжує утримувати на прихованих вогневих позиціях 122-мм гаубиці Д-30 та самохідні артилерійські установки «Гвоздика», з порушенням відстаней відведення важкого озброєння, в районах населених пунктів: Біле (Лутугинський район Луганської області), Бугаївка (Перевальський район, Луганська область), а також поблизу лінії зіткнення.

Окрім того, російське окупаційне командування використовує введення карантинного режиму на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях для приховування підготовки диверсійних груп та снайперських пар. Зокрема, протягом цього тижня окупанти проводили активну підготовку поза межами полігонів. Також противник інтенсивно поповнював запаси боєкомплекту в передових підрозділах, у т. ч. боєприпасами для стрілецької зброї та гранатометів.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі