НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Влада” 


Україна на два тижні закриває кордони

17:10, 13 березня 2020 р.  1553
Джерело: “Аратта-Україна”

Через 48 годин Україна закриє кордон для іноземних громадян на два тижні. Міністерство закордонних справ попередить про це рішення усі установи та країни.

Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час брифінгу за підсумками засідання РНБО України.

«Через два тижні в залежності від того, як розвиватиметься ситуація, РНБО буде ухвалювати наступні рішення», - сказав він.

Секретар РНБО України наголосив, що громадяни України, які сьогодні перебувають за кордоном, матимуть змогу повернутися додому. Водночас, зазначив він, українці, які повертаються з країн, «де сьогодні вирує коронавірус, будуть проходити процедури обсервації».

За словами Данілова, впродовж тижня усі пункти перетину кордону, які функціонуватимуть, усі медичні установи мають бути забезпечені експрес-тестами на коронавірус. Він також повідомив, що Кабінет Міністрів України сьогодні має ухвалити рішення про виділення додаткових коштів для закупівлі продукції медичного призначення.

Секретар РНБО України заявив, що ситуація в країні «достатньо спокійна», є три підтверджених випадки захворювання на коронавірусну хворобу – один у Житомирській області, два – у Чернівецькій.

Данілов також звернувся до ЗМІ із закликом не поширювати неперевірену інформацію.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі