НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Російські війська влаштовують провокації

21:46, 5 березня 2020 р.  1389
Джерело: “Аратта-Україна”

Не зважаючи на завершення у грудні 2019 року розведення сил та засобів в районі населеного пункту Петрівське, збройні формування Російської Федерації вдаються до провокаційних обстрілів як у безпосередній близькості до ділянки розведення, так і в її межах.

Про це повідомив пресцентр штабу ООС.

У щоденному звіті від 4 березня 2020 року СММ ОБСЄ інформує, що «вночі та рано-вранці 1 березня камера СММ в населеному пункті Петрівське (тимчасово окупованому, 41 км на південь від Донецька) зафіксувала 2 снаряди і 8 дульних спалахів на відстані орієнтовно 0,5–1,5 км на південно-південний захід (за оцінкою, усе в межах ділянки розведення в районі Петрівського)».

При детальному вивчені зазначеної інформації встановлено, що обстріли здійснено представниками збройних формувань Російської Федерації.

Цей випадок не є винятком. У безпосередній близькості до району розведення сил та засобів неодноразово порушувався режим припинення вогню у східній частині ділянки розведення, у південно-східному куті ділянки в районі висоти 202,9, а також з боку населеного пункту Вікторівка.

Окрім цього, упродовж минулої доби противник двічі здійснив провокаційний обстріл ділянки розведення у присутності патруля СММ ОБСЄ, застосувавши стрілецьку зброю. Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються досягнутих домовленостей та вогонь у відповідь не відкривають.

Зазначені дії ще раз підтверджують небажання збройних формувань Російської Федерації зупинити збройний конфлікт.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі