НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Влада” 


Парламент відправив у відставку уряд і призначив новий склад урядовців

21:27, 4 березня 2020 р.  1277
Джерело: “Аратта-Україна”

Верховна Рада України звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра.

Відповідний проєкт постанови підтримали 353 депутати на позачерговому засіданні парламенту. Відповідно до чинного законодавства, відставка глави уряду тягне за собою відставку всього складу уряду. Гончарук був обраний Прем’єр-міністром 29 серпня 2019 року. До цього він очолював аналітичну організацію "Офіс ефективного регулювання" (BRDO).

Після голосування Гончарук та весь склад Кабміну залишили сесійну залу Верховної Ради.

Верховна Рада призначила Прем’єр-міністром України Дениса Шмигаля, який до цього обіймав посаду віцепрем’єр-міністра України - міністра розвитку громад та територій України. За відповідне рішення проголосував 291 депутат.

Денис Шмигаль народився 15 жовтня 1975 року у Львові. У 1997 р. закінчив Державний університет "Львівська Політехніка" за спеціальністю менеджмент у виробничій сфері (машинобудування), інженер-економіст. Кандидат економічних наук (2003 р.). З 1995 по 2009 роки він працював на керівних посадах на підприємствах Львова. З 2009 по 2013 рік – перейшов на державну службу до Львівської обласної державної адміністрації. У 2014 році став заступником начальника головного управління Міндоходів Львівської області. Денис Шмигаль протягом 2015-2017 років обіймав посади - радника‚ віце-президента‚ генерального директора‚ члена Наглядової ради ТзОВ ТВК "Львівхолод". У 2017-2019 рр. - заступник генерального директора з соціальних питань ПАТ "ДТЕК Західенерго", директор ДТЕК Бурштинська ТЕС‚ в.о. заступника генерального директора з соціальних питань ПАТ "ДТЕК Західенерго"; м. Бурштин Івано-Франківської області. Шмигаль з серпня 2019 року – по лютий 2020 року обіймав посаду голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Верховна Рада 4 лютого 2020 року призначила його на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра розвитку громад та територій України.

Парламент затвердив склад нового Кабінету міністрів, який представив парламентаріям Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. За таке рішення проголосували 277 народних депутатів.

"У нас є на сьогодні чотири вакансії в уряді і ми плануємо розширити два напрямки. Тому, звичайно ми сьогодні ведемо переговори із жінками", - сказав Шмигаль.

До Кабміну увійшли:

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль,
віцепрем’єр-міністр з питань з питань європейської та євроатлантиної інтеграції Вадим Пристайко,
віцепрем’єр - міністр реінтеграції тимчасво окупорваних територій Олексій Резніков,
віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров,
міністр внутрішніх справ Арсен Аваков,
міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб,
міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт,
міністр охорони здоров’я Ілля Ємець,
міністр інфраструктури Владислав Криклій,
міністр соціальної політики Марина Лазебна,
міністр юстиції Денис Малюська,
міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов,
міністр фінансів Ігор Уманський,
міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
Також Рада підтримала внесені Президентом кандидатури Андрія Тарана на посаду міністра оборони та Дмитра Кулеби - на посаду міністра закордонних справ.

Водночас залишаються без очільників, зокрема, міністерства освіти, економіки, культури.

За матеріалами Укрінформ


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі