НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Росія нарощує матеріально-технічні ресурси окупаційних військ. Навіщо?

22:49, 17 грудня 2019 р.  3408
Джерело: “Аратта-Україна”

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, керівництво РФ, попри заяви про нібито підтримку мирних ініціатив України, нарощує матеріально-технічне забезпечення окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомив, під час щоденного зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил,Максим Праута з пресцентру Міністерства оборони України.

Так, з початку грудня через неконтрольовану ділянку кордону залізничним транспортом туди доставлено близько трьох тисяч тонн пально-мастильних матеріалів.

Також минулого тижня з РФ приховано переміщено колону військової техніки: бронетехніки, артилерійського озброєння та вантажної автомобільної техніки з особовим складом і матеріально-технічними засобами військового призначення.

Водночас командування ЗС РФ продовжує використовувати тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях як випробувальний полігон. На озброєння з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК продовжують надходити експериментальні зразки зброї та спорядження російського виробництва для дослідної експлуатації в бойових умовах.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі