НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Командування російських військ в ОРДЛО прискорює паспортизацію місцевих контрактників

19:24, 16 грудня 2019 р.  3507
Джерело: “Аратта-Україна”

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування намагається прискорити процес отримання громадянства РФ особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк), 2 (Луганськ) АК.

Про це повідомив, під час щоденного зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил, Дмитро Гуцуляк з пресцентру Міністерства оборони України.

Зокрема, посилюється агітаційно-пропагандистська робота шляхом нав’язування хибних надій на отримання привілеїв та пільг у разі оформлення російського громадянства. Також в окупантів здійснюється примус військовослужбовців до отримання російських паспортів через погрози звільнення з військової служби.

Водночас частина військовослужбовців з числа місцевого населення, продовжує ухилятися від отримання російського громадянства. Таким чином вони намагаються уникнути продовження служби в російсько-окупаційних військах.

Крім того, як інформує Головне управління розвідки Міноборони України, на зниження зацікавленості в оформленні громадянства РФ, вплинуло розпорядження російського командування про вилучення та зберігання паспортів військовослужбовців у штабах частин до їхнього звільнення з військової служби під приводом запобігання дезертирству.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі