НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” 


У Кремлі привітали ідею Зеленського про переговори з Путіним, але не зрозуміли про що

14:39, 8 квітня 2019 р.  2786
Джерело: Українська правда

У Кремлі заявляють, що президент РФ Владімір Путін “відкритий до діалогу для вирішення всіх проблем, які стоять на порядку денному, але не в обрамленні провокацій і диверсій”.

Так зокрема прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков прокоментував російським журналістам слова кандидата в президенти України Володимира Зеленського про готовність до зустрічі з главою РФ, повідомляють РИА "Новости".

"Президент Путін від самого початку був і залишається серйозним прихильником цього діалогу. Крім того, президент Путін також неодноразово говорив: щоб врегулювати конфлікт на Донбасі головне - не діалог з Москвою", - заявив Пєсков.

Прес-секретар Путіна в черговий раз повторив, позицію РФ про те, що "Москва не є учасницею цього конфлікту, це внутрішньоукраїнський конфлікт".

"Конфлікт можуть вирішити самі українці, якщо вони будуть говорити один з одним", - сказав Пєсков, відповідаючи на питання про готовність президента РФ вести переговори з Володимиром Зеленським у разі його обрання на пост президента України.

"Це зовсім не означає, що переговори між президентами двох країн не будуть проводитися. В цілому Путін завжди відкритий для діалогу, за винятком тих ситуацій, коли намагаються цей діалог обрамити різними провокаціями, намагаються прикрасити диверсіями і так далі", - заявив Пєсков.

Напередодні Зеленський заявив, що готовий до перемовин з президентом РФ Владіміром Путіним і відповів, чим готовий пожертвувати.

Перший тур виборів президента України пройшов 31 березня.

7 квітня ЦВК офіційно оголосила підсумки першого туру виборів президента: Зеленський набрав 30,24%, Петро Порошенко - 15,95%.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі