НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Як у 2014 році: на телефони прикордонників масово розсилають фейкові СМС

18:10, 25 березня 2019 р.  1409
Джерело: Українська правда

Українські прикордонники отримують повідомлення від невідомих адресантів з попередженнями про “Майдан 3.0” та спецназівців США, які прилетіли в Україну, щоб стабілізувати ситуацію на період “невизначеності” та віддати владу міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.

Про це написав у Facebook речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"Останніми днями багато прикордонників, а можливо, що й інших громадян, почали отримувати СМС провокативного змісту від невстановлених осіб", - повідомив він.

За словами Слободяна, в повідомленнях йдеться про, нібито, таємне прибуття до Києва "американського спецназу", що питання "Майдану 3.0" вже вирішено і не має сенсу служити бо "за вас все уже порешали".

"Державна прикордонна служба офіційно заявляє, що жоден американський, чи будь-який інший спецназ в Україну не прибував", - повідомив речник ДПСУ.

Слободян закликав не піддаватися на провокації й додав, що джерела цих "повідомлень" будуть встановлені досить швидко.

"Якщо подібні СМС приходять і вам на телефон - повідомляйте в компетентні правоохоронні органи", - написав він.

Як відомо, російські РЕБи можуть перехоплювати сигнал мобільних операторів і входити у мережу. Під час наступу російських військ на Донбасі у 2014-15 рр. військовослужбовці ЗСУ і прикордонники масово отримували фальшиві СМСки і голосові дзвінки. Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі