НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” 


У Кремлі заявили про успішні випробування ракетної системи з гіперзвуковим блоком

22:40, 26 грудня 2018 р.  2882
Джерело: Радіо Свобода

У Кремлі заявили про успішні випробування нового ракетного комплексу «Авангард» із гіперзвуковим бойовим блоком.

За повідомленням, президент Росії Владімір Путін спостерігав за випробуванням із контрольної кімнати в Міністерстві оборони в Москві. Після цього він заявив, що це «чудовий новорічний подарунок для народу».

У прес-службі Кремля повідомили, що ракета була запущена з Оренбурзької області і вразила умовну ціль в Камчатському краї.

«Авангард» невразливий до перехоплення будь-якими наявними і майбутніми засобами протиракетної оборони потенційного супротивника», – сказав Путін.

Він також сказав, що ракету почнуть експлуатувати наступного року.

Минулого тижня Путін, виступаючи на підсумковій колегії Міністерства оборони Росії, заявив, що нові російські ядерні ракети «змусять задуматися тих, хто звик до мілітаристської й агресивної риторики».

Тоді ж російський президент заявив, що міжконтинентальна балістична ракета «Сармат» пройшла успішні випробування, а новий гіперзвукової ракетний комплекс «Авангард» вже випускається серійно.

У жовтні на форумі в Сочі Путін заявив, що Росія не боїться конфлікту з іншими країнами, оскільки її армія оснащена новітньою зброєю. За його словами, Росія не буде першою завдати ядерний удар, але готова завдати його у відповідь.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі