НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Влада” 


У МЗС України дипломатично зауважили, що Лавров злегка прибрехав

21:22, 17 грудня 2018 р.  4094
Джерело: “Аратта-Україна”

В Україні вже навіть не здивовані, наскільки російська дипломатія перетворилася на знаряддя брехні Кремля, звинувачуючи Україну у «підготовці провокацій».

Так МЗС прокоментував заяву, що пролунала сьогодні від міністра закордонних справ РФ Сєргєя Лаврова.

Але це – чергова інформаційна операція. Насправді, це Росія розгорнула на кордонах з Україною понад 80 тис. військ у повній бойовій готовності, розмістила ракетні комплекси "Іскандер", передислокувала на територію Криму 100 бойових літаків нового типу Су-27 та Су-30, які здатні діяти на всій глибині чорноморського регіону та майже всій території України. Тільки за останні два місяці кількість російських танків на нашому кордоні збільшилась на 300 одиниць.

25 листопада 2018 року Москва вчинила відкриті акти збройної агресії біля Керченської протоки та у Чорному морі.

Тепер міністр Лавров лякає Україну і міжнародне співтовариство «провокаціями», шукаючи пропагандистсько-дипломатичне прикриття мілітаризації Росією окупованого Криму, Донбасу та розгортанню на кордонах України свого наступального потенціалу.

«Чергова брехня РФ сьогодні буде спростована схваленням Резолюції ГА ООН «Проблема мілітаризації АР Крим та м.Севастополь (Україна), а також частин Чорного і Азовського морів».- наголошується в офіційному коментрі МЗС України.

Суверенітет України над Кримом і Донбасом буде повернуто, але не військовим, а політико-дипломатичним та міжнародно-правовим шляхом.

Як повідомлялося раніше, сьогодні Лавров заявив, що Україна готує провокації на адміністративній лінії розмежування з окупованим Кримом. Він звично перейшов до погрози якоюсь «гідною відсіччю». «Відповідь буде така – мало не здасться», – зазначив міністр закордонних справ РФ.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі