НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” Автономна республіка Крим


Окупанти зазіхають на свободу переміщення громадян України на тимчасово окупованій території

15:32, 23 листопада 2018 р.  3636
Джерело: Укрінформ

Окупаційна влада в Криму заявили про плани посилити контроль за “неконтрольованою міграцією кримчан з українськими паспортами”.

Про це повідомляє видання "Крыминформ".

"В окупованому Криму заявили, що питання посилення контролю за "неконтрольованою міграцією кримчан з використанням українських паспортів" буде вирішуватися на федеральному рівні", - зазначив "заступник голови Ради міністрів" окупованого Криму Ігор Михайличенко.

На засіданні так званої "прикордонної комісії" він говорив про необхідність збільшити кількість відеокамер на пунктах пропуску адміністративного кордону між Кримом і Херсонською областю.

За словами Михайличенка, "безконтрольне використання українських паспортів може привести до проникнення на територію Росії кримінальних елементів, а також вихідців з країн з підвищеною терористичною активністю".

За інформацією "прикордонного управління" ФСБ Росії в 2018 році адмінкордон з окупованим Кримом у пунктах пропуску перетнуло понад 2,5 мільйона чоловік, при цьому 250 тисяч з них зареєстровані на території анексованого півострова.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі