НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Політика” 


У НАТО думають, як зупинити агресію Росії

21:50, 19 листопада 2018 р.  2152
Джерело: Укрінформ

Члени НАТО повинні розмістити додаткові сили на східному фланзі Альянсу.

Про це йдеться у звіті Парламентської асамблеї НАТО під назвою: “Посилення стримування НАТО на Сході”, підготовленому канадським сенатором Джозефом Дейтекстом, що є у розпорядженні Укрінформу.

“Розгортання додаткових наземних сил та обладнання на Сході залишається обов’язковим”, - наголошується у проекті звіту.

Автор звіту переконаний, що це дозволить суттєво скоротити час реагування на термінові ситуації. “Збільшення кількості особового складу та запасів озброєння суттєво скоротить час розгортання”, - зазначається у документі.

Членів НАТО також закликають збільшити інвестиції у військові засоби, спроможні зупинити агресивні дії РФ. “Союзники повинні інвестувати у обладнання для подолання й ослаблення засобів заборони доступу. Це передбачає вкладення у винищувачі 5-ого покоління (такі як F-35), системи створення перешкод, а також точні ракетні системи великої дальності, спроможні завдати удару й зупинити будь-яку спробу Росії послабити здатність союзників діяти усередині території Альянсу”, - наголошується у проекті звіту.

Як повідомлялося раніше, Парламентська асамблея НАТО нині триває у канадському Галіфаксі. Членам української делегації вдалося успішно провести кілька важливих правок до підсумкових документів, які будуть винесені на голосування сьогодні.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі