НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Політика” 


У Кремлі вже зрозуміли, що вторгнення в Україну - не в їхніх інтересах

18:05, 17 листопада 2018 р.  2026
Джерело: Укрінформ

Усі члени НАТО погоджуються із необхідністю протистояти агресивним і незаконним діям Росії на світовій арені.

Таку думку під час перебування в Канаді висловив член Сенату США від Республіканської партії Роджер Вікер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Стосовно великих питань, то поміж усіх членів Альянсу є порозуміння. Усі згодні, що Росії треба дати відпір. Ми єдині у тому, що захопленню Східної України та Криму необхідно протистояти”, - відповів Вікер на запитання про розходження у поглядах членів НАТО.

Він наголосив, що Росія “повинна програти у цьому”. “США ще раз підкреслили свою відданість цій меті, коли минулого року погодилися постачати летальну зброю до України”, - зауважив сенатор.

Вікер також висловив сподівання, що росіяни з часом зрозуміють, що вторгнення до України не було в їх інтересах. “Сподіваюся, російський народ якось засвоїть урок, що вчинене було не в його інтересах", - сказав він і додав, що через покоління після того, того, як тіла загиблих повернулися з Афганістану до Росії, росіяни осягнули, що припустилися жахливої помилки, здійснивши вторгнення до Афганістану.

При цьому сенатор визнав, що “довести інформацію до Росії нині важко, адже Путін має практично повний контроль над медіа”.

“Все ж, якщо у певний момент часу російські матері та батьки зможуть вивчити цей урок, для самих росіян буде значно краще”, - підсумував Вікер.

Як повідомлялося раніше, 64-та щорічна сесія Парламентської асамблеї НАТО проходитиме 17-18 листопада у Канаді. Планується ухвалити низку резолюцій, зокрема щодо оновлення відповіді на гібридну тактику Росії.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі