НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Окупаційну адміністрацію у зоні 1-го АК тимчасово призначили Пушиліна

15:30, 7 вересня 2018 р.  1838
Джерело: Радіо Свобода

В незаконному угрупованні «ДНР» назвали нового «голову» – ним став «голова парламенту» Денис Пушилін, повідомляють сепаратистські сайти.

Після загибелі ватажка бойовиків Олександра Захарченка обов’язки «голови ДНР» взяв на себе Дмітрій Трапєзніков. Згодом таке рішення в «прокуратурі» угруповання назвали незаконним, адже ці обов’язки може взяти на себе лише «перший віце-прем’єр ДНР».

Денис Пушилін з листопада 2014 року представляє угруповання «ДНР» у Мінську на зустрічах Тристоронньої контактної групи.

Також сьогодні стало відомо, що «Народна рада ДНР» призначила вибори нового голови угруповання на 11 листопада. Це суперечить Мінським угодам, згідно з якими місцеві вибори на нині окупованих територіях можливі лише після політичного врегулювання конфлікту, у відповідності до українського законодавства та за стандартами ОБСЄ.

42-річний Захарченко загинув 31 серпня внаслідок вибуху в ресторані «Сепар» в центрі контрольованого бойовиками Донецька. «Виконувачем обов’язків» ватажка угруповання «ДНР» одразу після цього став громадянин РФ Дмітрій Трапєзніков.

Під час проросійських виступів на сході України Олександр Захарченко керував донецьким відділенням харківського бійцівського клубу «Оплот». 16 квітня 2014 року очолив групу бойовиків, які зайняли будівлю міської адміністрації Донецька.

У листопаді 2014 року Захарченко став ватажком контрольованого Росією угруповання «ДНР» за результатами організованих бойовиками «виборів». Українські закони визначають території, які контролюються «ДНР», окупованими, а Росію називають агресором. Москва свою пряму участь у війні на Сході України заперечує.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі