НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Російські бойовики свідомо руйнують об’єкти критичної інфраструктури

20:20, 24 лютого 2017 р.  4980
Джерело: “Аратта-Україна”

Донецька фільтрувальна станція припинила роботу, але вода населенню Авдіївки подається в штатному режимі.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Дві доби поспіль Донецька фільтрувальна станція знаходиться в зоні найсильніших обстрілів з боку російсько-окупаційних військ. За цей період об’єкти підприємства зазнали значних пошкоджень. Тут зазначають, що зафіксовано влучання в склад хлору, резервуари чистої води. Кілька разів міни розривались біля адміністративно-побутового корпусу та будівлі фільтрів.

У таких умовах забезпечувати роботу Донецької фільтрувальної станції складно, адже персонал станції практично не покидає бомбосховища. Відтак, керівництво ДФС прийняло рішення про евакуацію персоналу і зупинку Донецької фільтрувальної станції.

За інформацією представників військово-цивільної адміністрації Авдіївки, зараз міський резервуар заповнений. Питна вода подається населенню в штатному режимі. У місцевому каналізаційному господарстві стежать за ситуацією на фільтрувальної станції і готові до будь-якого розвитку подій.

Відзначимо, ДФС частково забезпечує водою Авдіївку, Красногорівку і Верхньоторецьке, що знаходяться на підконтрольній Україні території. Також станція подає воду й до окупованого бойовиками Донецьку, Ясинуватої, селищ Василівка та Спартак.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі