НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Українські військові трохи відсунули окупантів

17:52, 21 грудня 2016 р.  3462
Джерело: “Аратта-Україна”

«Збройні Сили України і надалі будуть адекватно реагувати на будь-які провокації російських гібридних військ на всіх напрямках», - наголосив Секретар РНБО України Олександр Турчинов.

Зважаючи на загострення ситуації в районі Світлодарської дуги, системні провокації з боку російсько-терористичних угруповань та активізацію бойових дій, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов прибув на місце загострення ситуації, де провів нараду з військовим керівництвом антитерористичної операції, повідомляє прес-служба РНБО.

Перебуваючи на передових позиціях 54-ї бригади, яка «героїчно витримала наступ ворога», Турчинов, оглянувши оборонні позиції наших військ, обговорив з українськими захисниками ситуацію, що склалася останніми днями на цій ділянці фронту. За словами Секретаря РНБО України, четверту добу поспіль безперервно здійснюються обстріли наших позицій з використанням забороненої Мінськими угодами артилерії та мінометів крупного калібру. «За кількістю снарядів і мін, застосованих по наших позиціях в районі Світлодарської дуги, встановлено своєрідний «рекорд» - понад 800 за добу», - зазначив він.

«Незважаючи на постійні обстріли та спроби прорвати нашу оборону, українські військові мужньо та професійно виконали свій обов’язок, зупинивши ворога та завдавши йому значних втрат», - сказав Турчинов. Він додав, що наші військові контратакували, просунулись вперед та зайняли нові позиції, «які надали їм додаткову перевагу над ворогом в цьому секторі оборони».

«Збройні Сили України і надалі будуть адекватно реагувати на будь-які провокації російських гібридних військ на всіх напрямках», - наголосив Секретар РНБО України.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі