НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


В ОБСЄ не знають коли стане можливим розведення військ в районі Дебальцевого

18:52, 8 листопада 2016 р.  3251
Джерело: Український тиждень

Розведення сил і засобів в районі Дебальцевого відбудеться лише за згоди сторін.

Про це заявив заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александер Хуг в інтерв’ю Громадському.

«Дуже важливо, щоб всі розуміли – розведення сил і засобів не передбачає відступ чи здачу території. Цей захід якраз унеможливить потенційні бойові дії між сторонами. Я зараз говорю про цивільне населення, про мирних мешканців, які перетинають міст у Станиці Луганській, перетинають район між рубежами ворожих сторін. Ми щодня бачимо дві тисячі мирних жителів, які стоять у черзі, щоб перетнути цей понівечений міст у Станиці Луганській», - наголосив Хуг.

Він також прокоментував ймовірність того, що до переліку наступних районів розведення потрапить Дебальцеве.

«Насправді, якщо взяти цю географічну зону між Дебальцевим та Світлодарськом, тут доволі висока бойова активність. Але, розведення сил і засобів відбудеться лише за згоди сторін. І я не займаюся домислами й спекуляціями – чи відбудеться це. Але я переконаний, що будь-яке зниження рівня насилля буде тільки вітатися», - сказав Хуг.

Нагадаємо, Тристороння контактна група у Мінську на засіданні 21 вересня підписала рамкову угоду про розведення сил і засобів на трьох ділянках на Донбасі. Відповідно до цієї угоди, розведення сторін можливе лише після семи днів дотримання режиму припинення вогню.

1 жовтня відведення відбулося поблизу Золотого, 7 жовтня – біля Петрівського, у Станиці Луганській воно не відбулося через обстріли бойовиків.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі