НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Суспільне життя” 


У Рівному відбулися народні розваги. З нагоди візиту Януковича

18:21, 13 березня 2007 р.  8946
Джерело: Аратта-Україна

Рівненська міська організація Української народної партії зустрічала прем’єр-міністра Віктора Януковича змаганнями “Тримай вушанку” та “Поціль у проффесора яйцем”

Сьогодні, Українська народна партія влаштовула в Рівному, на майдані Незалежності, біля пам’ятника Т.Шевченку "відкритий народний прийом" прем'єр-міністра Януковича з нагоди його візиту до міста, повідомляє прес-служба партії.

Близько тисячі активістів Рівненської міської організації УНП та мешканців міста прийшли зустріти прем’єра і висловити власну позицію щодо підвищення тарифів нинішнім урядом.

На майдані Незалежності активісти розташувалися по периметру обличчям до дороги та тримали плакати-запитання до прем’єра, який мав проїхати центральною вулицею міста на шляху до ВАТ “Рівнеазот”.

Учасники акції мали намір передати прем'єрові символічну квитанцію на сплату комунальних послуг за новими тарифами, однак Віктор ЯНУКОВИЧ скоригував запланований маршрут.

У рамках акції-зустрічі організаторами було проведено змагання „Тримай вушанку”, а школярі та студенти з ентузіазмом брали участь у спортивній програмі „Поціль у проффесора яйцем”.

"Ця акція була протестом проти амнезії українців. Три роки тому, під час президентської кампанії, ми аргументували, чому така людина, як Віктор Янукович, не може очолити державу. Для нас це були не "передвиборчі ігри". З тих пір нічого не змінилося – ні сам Віктор Янукович, ні ми, ні наше ставлення до нього. Тільки зараз ця людина не просто повернулася на пост прем'єр-міністра, а вже фактично очолює державу. Ми спробували нагадати про це не тільки рівнянам, а й всій Україні,” – зазначив голова Рівненської міської УНП Юрій Ширко.

Організатори акції поширювали листівки "Тарифи – димова завіса, за якою розкрадають мільйони”, в якій пояснюється позиція УНП щодо підвищення ставок тарифів на комунальні послуги.

 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі