НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Кримінал” Миколаївська область


Справу Врадіївських ґвалтівників розглядатимуть у Миколаєві

15:02, 9 вересня 2013 р.  9230
Джерело: Українська правда

Справа про побиття й зґвалтуванні жительки смт. Врадієвка (Миколаївська область) Ірини Крашкової буде розглядати Первомайський міжрайонний суд Миколаєва.

Відповідне рішення у понеділок виніс Апеляційний суд Миколаєва.

Таку пропозицію підтримали прокуратура, представник Крашкової, адвокати обвинувачуваних Дмитра Поліщука й Сергія Рабіненка.

Адвокат обвинувачуваного Євгена Дрижака пропонував розглянути справу у Центральному районному суді Миколаєва.

Як відомо, наприкінці червня у Миколаївській області була побита й зґвалтована 29-річна жителька смт Врадієвка Крашкова. У вчиненні злочину підозрюються двоє правоохоронців – лейтенант Дмитро Поліщук і старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті, за словами Крашкової, також брав участь місцевий таксист Михайло Рабіненко.

Поліщук і Рабіненко були арештовані 30 червня, а перебування Дрижака на волі викликало протести з боку місцевих жителів.

1 липня вони протестували біля райвідділу міліції з вимогою притягнути до відповідальності причетних правоохоронців.

2 липня Дрижак був затриманий. 3 липня суд Центрального району Миколаєва задовольнив подання прокуратури й обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 2 місяці.

5 серпня трьом підозрюваним вручили повідомлення про підозру в здійсненні замаху на вбивство. Їхні дії перекваліфіковані із ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень) на ч.2 ст.15, п.п 4,6,9,12 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу - замах на умисне вбивство, скоєний з особливою жорстокістю, з корисливими мотивами, з метою приховати інший злочин, за попередньою змовою групи осіб.

Крім того, одному з підозрюваних інкримінують скоєння розбійний нападу, ще двом – здійснення зґвалтування, розбійного нападу, а також низки службових злочинів.

14 серпня суд продовжив утримання під вартою Дрижака й Поліщука до 27 вересня.

2 вересня прокуратура Миколаївської області направила до суду обвинувачувальний висновок у відношенні всіх 4 осіб, підозрюваних у скоєнні злочинів у відношенні Крашкової.


 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 
 Facebook
 Коментарі