НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Пістолетне право” Миколаївська область


Деградація. Врадіївські міліціонери знову тероризують громадян

11:33, 23 серпня 2013 р.  10290
Джерело: Український тиждень

Мешканці Врадіївки стверджують, що міліціонери знову б’ють людей. Прокуратура знайшла вже перші підтвердження.

За словами врадіївчан, в райцентрі після «бунту» сталося два нових міліцейських скандали.

«Мого сина 15 серпня побили двоє міліціонерів. Вони були одягнені в цивільне, похитувалися, один з них показав посвідчення, - розповів нам батько постраждалого, Леонід Русавська. - Що саме сталося, я точно не знаю. Але є інформація, що один з них накинув на шию синові ремінь і став душити, потім удвох били. Зараз син лежить у лікарні зі струсом мозку, весь чорний. Ми написали заяву в міліцію, спілкувалися з їх начальником. Пізніше я дізнався, що цих двох звільнили».

А врадіївчанин Сергій Левицький, який підробляє таксистом, розповів, що нещодавно його двічі побив колишній міліціонер.

«Я приїхав на виклик. Пасажир відкрив двері і вдарив мене в обличчя. Я поїхав, але через годину він мене зустрів - вдарив в ніс і зламав скуловую кістку. Мені поставили титанові пластини», - розповів Левицький.

Спікер миколаївської обласної міліції Роман Шкуренко повідомив, що заяв про неправомірні дії міліції у Врадіївці за останні тижні не було.

Водночас джерела «Сегодня» у прокуратурі повідомляють, що перевіряють цю інформацію і вже знайшлися перші підтвердження.

Мешканці райцентру не виключають, що у Врадіївці може відбутися новий бунт.

Як повідомлялося раніше, у середині серпня за ініціативи тимчасово виконуючий обов’язки начальника районної міліції Валерія Коби, усіх працівників Врадіївського райвідділу, кабінети, а також службові автомобілі священик окропив святою водою.

Врадіївський районний відділ міліції став скандальновідомим після того, як двоє його працівників були звинувачені у зґвалтуванні та побитті місцевої мешканки. Крім того, мешканці Врадіївки скаржились на репресії міліції.

У ніч на 1 липня місцеві мешканці намагалися взяти штурмом місцевий райвідділок міліції. Міліція застосувала сльозогінний газ.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі