НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Вибори-2012” Житомирська область


Влада демонструє справжні “чесні вибори”?

13:27, 13 лютого 2012 р.  8153
Джерело: “Аратта-Україна”

12 лютого 2012 року у Червоноармійському районі Житомирської області мають відбулися дострокові вибори у обласну раду по 41 мажоритарному окрузі.

Участь у виборах бере кандидат від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" голова Житомирської обласної організації, відомий правозахисник Сидір Кізін, повідомля. прес-служба партії.

Напередодні обласна виборча комісія відмовилася реєструвати офіційних спостерігачів від кандидата-свободівця. 10 лютого Житомирським окружним адміністративним судом було винесено постанову, якою було зобов’язано ОВК зареєструвати офіційних спостерігачів від кандидата Сидора Кізіна. З цим рішенням не погодилася ОВК та подала апеляцію.

11 лютого 2012 року Житомирський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Житомирської обласної виборчої комісії та зобов’язав останню зареєструвати 38 офіційних спостерігачів від Сидора Кізіна.

11 лютого ОВК під час засідання відмовилася виконувати рішення суду. Після чого юрист комісії разом із заступником голови ОВК Мельничуком Андрієм Вікторовичем (1970 року народження, від Партії Регіонів), які перебували в нетверезому стані, напали на журналістів, намагаючись виштовхати останніх із зали засідань. Відомого блогера Олександра Аронця вдарили в обличчя, журналісту Прохору Антоненку зламали камеру. Також постраждала кореспондент "Газети по-українськи" Олена Галагуза.

Лише наряд міліції, що прибув на місце подій трохи вгамував погромників. Наразі тривають слідчі дії. "Свободівці" подали заяву про злочин згідно із статтею 382 Кримінального Кодексу "Невиконання судового рішення", що "карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років".

Напередодні, 10 лютого 2012 року, працівники Червоноармійського райвідділу міліції влаштували обшуки в агітаційних наметах Всеукраїнського об’єднання "Свобода" та затримали кількох членів "Свободи", які провадили агітацію за кандидата у депутати Сидора Кізіна.

Така поведінка владоможців свідчить, що влада готує екстремальний варіант Дня виборів. ВО "Свобода" закликає представників ЗМІ та громадськість не дозволити владі, нехтуючи думкою громади, сфальсифікувати результат виборів, як сталося нещодавно на довиборах міського голови Вишневого на Київщині.


 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 
 Facebook
 Коментарі