НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “За право людини” Львівська область


Львівяни вимагають від влади припинити суд над Тимошенко

13:45, 2 серпня 2011 р.  6236
Джерело: Zaxid.net

2 серпня близько 200 осіб пікетувало Львівську ОДА, протестуючи проти судового процесу проти Юлії Тимошенко.

«Насправді ніякого суду немає. Немає навіть судилища. Є звичайний дешевий фарс цієї зграйки бандитів, яка сьогодні поселилася в Києві. Вони сьогодні переїхали з Донецька, але, я думаю, ненадовго. Дуже швидко ми, звичайний український народ, вкажемо їм шлях, звідки вони сюди прийшли, і ми виметемо цю банду не тільки з Києва, а й загалом з України», - сказав у виступі на пікеті голова ЛОО ВО «Батьківщина» Роман Ілик. Водночас він висловив переконання, що той «цирк», який чинна влада влаштовує щодо лідерів опозиції, зокрема, Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, дуже швидко припиниться.

«Все те, що робить сьогодні цей собачка – бо по-іншому не назвеш цього суддю, який виконує всі доручення цих клоунів, які сьогодні сидять на Банковій – виглядає просто на звичайний цирк-шапіто в дешевому його виконанні», - додав він.

Як пояснив Ілик у наступному коментарі для журналістів, ЛОО ВО «Батьківщина» обрала Львівську ОДА як об’єкт пікету через те, що саме облдержадміністрація представляє інтереси чинної влади на Львівщині. Водночас він зазначив, що цією акцією «Батьківщина» намагається звернутися до звичайних людей і саме в них викликати реакцію. «Апелювати туди, до цих стін, до цього кабінету, немає змісту, і ми це дуже добре розуміємо», - зазначив голова ЛОО ВО «Батьківщина».

Під час пікету відбулося таке невелике театралізоване дійство за участі двох молодих осіб, одна з яких була вдягнена в клоуна і мала на собі табличку «Янукович», а інша уособлювала песика з табличкою «Кіреєв».

Зазначимо, що окрім прапорів ВО «Батьківщина» і Блоку Юлії Тимошенко декілька учасників пікету несли також прапори партії «Фронт Змін». Іншої партійної символіки помітити не вдалося.

Як повідомлялося раніше, лідер партії ”Батьківщина”, екс-прем`єр-міністр України Тимошенко після останнього судового засідання заявила, що влада чинить тиск на всіх захисників, які брали участь у судовому процесі щодо газових угод 2009 року.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі