НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Кримінал” Хмельницька область


Вбивство депутата, як останній агрумент?

10:21, 4 квітня 2011 р.  10947
Джерело: “Аратта-Україна”

У суботу по звірячому вбито депутата Хмельницької обласної ради, члена партії “Батьківщина” Адама Яхієва. Батька чотирьох дітей було розстріляно у власному будинку. Вбито авторитетну людину, кавалера багатьох державних нагород. Нашого колегу і соратника.

Про уе повідомла прес-служба партії.

Партія «Батьківщина» звертається до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ з вимогою негайно провести об’єктивне розслідування, знайти і покарати убивць.

Ми також нагадуємо Президенту Януковичу, що всього лише за рік його президентства в Україні зросла кількість кримінальних злочинів, бандитизм знову відчув свою безкарність і цього факту вже не приховують навіть офіційні дані. Вбивство Адама Яхієва – трагічне свідчення того, що за режиму Януковича життя громадянина перебуває у постійній небезпеці.

Розправу над нашим колегою, представником опозиційної сили, ми розцінюємо як жорстоке попередження про те, куди веде нашу країну нинішня влада.

"Вбивство сталося минулої ночі у власному будинку депутата обласної ради. Його вбито з 9-міліметрової зброї. Одна із версій, на мою думку, - це зведення стосунків та бізнесових інтересів", - зазначив голова Хмельницької обласної організації ВО "Батьківщина", народний депутат від БЮТ Василь Кравчук.

За даними Кравчука, в суботу мали відбутися збори акціонерів ВАТ "Адамс", генеральним директором якого є Яхієв.

"Стає страшно, що саме такими методами в Україні вирішується питання перерозподілу бізнесу. Депутати Верховної Ради від БЮТ будуть тримати на контролі питання розслідування цього резонансного вбивства. Ми все зробимо для того, щоб замовників та виконавців було викрито і покарано", - наголосив він.

За словами однопартійців загиблого, його вбили вночі у спальні.

Я к повідомила на своїй сторінці Twitter Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, "в Хмельницькому вбили нашого депутата.За малий бізнес.На форумі читаю:не треба було йти в БЮТ - не вбили б. Страшні часи, страшна логіка"...

"Застрелили сьогодні вночі.Четверо дітей має.Яке горе.Багато державних нагород,депутат облради трьох скликань.Відмовлявся переходити в ПР". - написала Тимошенко.

"Повертаються Їхні 90-ті:в ресторанах-знову шансон та контингент в спортивних костюмах,в ювелірних-дефіцит цепур з палець завтовшки і трупи".. - наголошує Тиомошенко.

Як повідомила директор департаменту зв'язків з громадськістю МВС України Вікторія Кушнір, за фактом вбивства депутата порушено кримінальну справу.

"Порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Ведеться слідство, відпрацьовуються різні версії вбивства" - відзначила вона, додавши, що тіло направлено на медекспертизу.

Слідство розглядає декілька версій вбивства депутата Хмельницької облради від "Батьківщини" Адама Яхієва, вважаючи при цьому вбивство з політичних мотивів малоймовірним.

Про це "Комерсант Україна" повідомило джерело в правоохоронних органах.

З цим згоден голова Хмельницької облради Микола Дерікот, який повідомив, що у Адама Яхієва не було конфліктів з обласною владою. "Завжди були нормальні робочі відносини", - стверджує Дерікот.

Одним з найбільш вірогідних мотивів убивства в міліції вважають підприємницьку діяльність Яхієва.

"Одна з робочих версій - проблеми з бізнесом", - сказав співрозмовник.

"Пострілу ніхто не чув. Слідів перебування сторонніх осіб у будинку не виявлено, хоча вікно кімнати, де знаходився убитий, було відкрито. Зброя на місці злочину не знайдена, у зв'язку з чим в міліції виключають версію про самогубство", - на умовах анонімності повідомив співробітник УМВС. За його словами, у загиблого вогнепальне поранення в області скроні, в голові виявлена ​​куля калібру 9 мм.

Між тим, у Партії регіонів упевнені, що вбивство депутата БЮТ Адама Яхієва не має відношення до політики. Про це заявив голова Кам´янець-Подільського осередку Партії Регіонів Володимир Мельниченко

«Не можна використовувати чиюсь смерть у політичних іграх! Наскільки я знаю, ця людина була винна чимало грошей кредиторам, останнім часом у нього виникли труднощі з виплатами. Навіть якщо б він захотів перейти в Партію регіонів, то наше керівництво було б проти», - сказав Мельниченко, - пише «Сєгодня».


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі