НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” 


Через загальне падіння культури, московська патріархія хоче запровадити власний “шаріат”

13:58, 18 січня 2011 р.  5329
Джерело: “Аратта-Україна”

Бажання підпорядкувати виключно все змусило московську патріархію звернути увагу на зовнішній вигляд росіян. Як відомо, одягаються вони без смаку, занадто безладно та різноманітно.

Тому очільник синодального Відділу по взаємовідношенням Церкви і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін запропонував виробити загальноросійський ... дрес-код, повідомляє “Комсомольська правда”.

"Непогано, що зараз компанії, вузи, школи вводять у себе дрес-коди. Добре було б і загальноросійський дрес-код вигадати (на стрип-бари та будинки розпусти, так вже і бути, можна його не поширювати)", - з іронією відповів священик своїм інтернет-опонентам.

Нагадаємо, що в мережі з`явилося відкрите звернення до патріарха Кіріла (підписали більше 700 осіб), в якому, крім усього іншого, цитувалася слова Чапліна: "Якщо вона носить міні-спідницю, вона може спровокувати не тільки кавказця, а й росіянина. Якщо вона при цьому п'яна, вона тим більше спровокує. Якщо вона при цьому сама активно викликає людей на контакт, а потім дивується, що цей контакт кінчається зґвалтуванням, вона тим більше не права".

Автори звернення були розгнівані - на їхню думку, священик спробував "підмінити суспільну дискусію з проблеми насильства над жінками на обговорення їх зовнішнього вигляду ". А тому що зовнішній вигляд - "це приватна справа людини", і будь-яка людина "має право на сексуальну недоторканність незалежно від форми одягу, кола спілкування, і т.п.", вони вважають слова Чапліна "дискримінаційними і образливими".

Отець Всеволод своїм критикам відповів. Він зауважив, що "в усі часи, в усіх народів зовнішній вигляд людини не вважався на сто відсотків приватним питанням".

"Як жінки ведуть себе в публічних місцях, в інституті, на роботі - не тільки їх "особиста справа ". Доречі, чоловіків це стосується також. Тип, одягнений посеред великого міста в шорти й майку, в треніки і тапці, точнісінько так не вартий поваги. Тільки жалю - якщо він бомж, наприклад".

Як передбачив Чаплін, скоро "з пристойного місця непристойно одягнену особу або того самого типу в треніках будуть виводити. Ну, або ті, хто поважають себе, будуть у такому місці відклонюватися і віддалятися".

Священик відхрестився (вибачте за каламбур) від обвинувачення, ніби він виправдовує зґвалтування та непристойні домагання.

"І в думках того не було. Немає таким діям виправдання. А ось проблема, між іншим, залишається. Не стільки для мене - скоріше для тих, хто плутає вулицю зі стриптизом (ну, або знову почне плутати, щойно зима закінчиться)" , - заявив отець Всеволод і описав, якою він бачить правильну російську жінку.

За його словами, вона не повинна бути "одягненою або розфарбованою, як клоун, розраховуючи таким чином на знайомства на вулиці, в метро або барі. Так вона не тільки ризикує нарватися на п'яного ідіота, але вже точно не знайде собі в супутники життя чоловіка, що має хоча б зачатки розуму і самоповаги. Знайде, можливо, тверезого ідіота, але хіба його вона по-справжньому шукає? "

За словами Чапліна, "розв'язний зовнішній вигляд і зухвала поведінка - пряма дорога до нещастя. До порожнього "кохання на один раз". До короткострокових шлюбів, за якими тут же йдуть щурячі розлучення. До зламаної долі дітей. До самотності і безумства. До життєвої катастрофи".


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі