НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Охорона здоров`я” 


Тривалість життя залежить від знаку Зодіаку

22:01, 10 жовтня 2006 р.  12502
Джерело: «Аратта-Україна»

Всім відомо, що в нашому житті є речі, на які ми не в силах вплинути; неабияка частка фаталізму рятує багатьох від депресії, дозволяючи миритися з неминучим. З іншого боку, іноді буває навіть приємно підкоритися долі і плисти за течією, зрідка довідуючись, як далі підуть справи.

Інформацією про наше майбутнє, яке вже зумовлене вищими силами, володіють, природно, всемогутні астрологи. Вони готові на перше прохання скласти прогноз відносно чого завгодно: кохання, щастя, збільшення в сімействі, роботи і, звичайно, мільйонного статку, що невідомо звідки звалився.

Але головне, що цікавить абсолютно всіх жителів нашої планети без виключення, — це, звичайно, здоров'я. Без нього, як це не банально звучить, прожити важко. А особливо важко прожити довго. Як пише «Комсомольська правда», астрологам вдалося встановити безпосередній зв'язок між тим, під яким знаком Зодіаку людина народилася, і тим, скільки вона проживе.

Виявляється, довголіття практично гарантоване Тельцям і, навпаки, не властиве Скорпіонам.

Це – не профанація, а результат навколонаукових досліджень, ретельно проведених фахівцями американського Центру астрологічних досліджень, які зібрали, а потім розписали за знаками Зодіаку дати народження й смерті більше 60 тисяч чоловік із різних країн.


Інформацію дослідники вибирали з енциклопедій, бібліотечних формулярів, церковних книг і навіть з надгробних плит. І дуже здивувалися, коли комп'ютер, запрограмований на п'ять тисяч перших дат, показав чітку залежність між тривалістю життя і відповідними зоряними знаками.

Подальше збільшення кількості інформації нічого не змінило. Група соціологів із кількох американських університетів перевірила ще раз ці дані. Результати виявилися ідентичними попереднім висновкам.

Знак зодіаку - середній вік (чоловіків :: жінок)

Козеріг - 77,5 :: 80,0
Водолій - 71,5 :: 71,6
Риби - 71,0 :: 75,0
Овен - 79,0 :: 78,0
Телець - 81,5 :: 79,5
Близнюки - 78,0 :: 85,0
Рак - 68,0 :: 73,0
Лев - 74,0 :: 74,5
Діва - 76,5 :: 80,5
Терези - 73,0 :: 77,0
Скорпіон - 62,0 :: 63,5
Стрілець - 68,5 :: 72,5

Типові хвороби за гороскопом

«Діагноз» поставив астролог
Володимир ЮЖІН.

Овен (21 березня - 19 квітня)

Типовий Овен має відмінне здоров'я, але легко вразливий емоційно через нервовий тип характеру. Слід уникати зайвого фізичного навантаження, хвороб очей, носоглотки, вух. Можуть бути часті головні болі, мігрень, невралгія. Багато хто лисіє.

Телець (20 квітня - 20 травня)

Необхідно проявляти обережність відносно інфекційних захворювань горла, можливого збільшення щитовидної залози, респіраторних захворювань. Також Тельці схильні до захворювань геніталій, матки, печінки й нирок. Може з'явитися ревматизм. Небезпеку представляє ожиріння.

Близнюки (21 травня - 20 червня)

Можливі нервові розлади, катар і бронхіт. Їхня конституція слабка. В більшості своїй Близнюки не мають тенденцій до збільшення ваги, тому їм не потрібно дотримуватися жорстких дієт. Деякі з них до кінця життя залишаються дуже худими.

Рак (21 червня - 22 липня)

Є схильність до ракових захворювань. Часто бувають плеврит, геморой, варикозне розширення вен. Легка збудливість може також привести до гастриту, кашлю, ослаблення зору. Нерідкі отруєння неякісними продуктами.

Лев (23 липня - 22 серпня)

Слід побоюватися болів в спині і легенях, в хребті, захворювань серця та крові, судом, жовтяниці і хвороб очей.

Діва (23 серпня - 22 вересня)

Цей знак цілком обґрунтовано можна назвати найздоровішим із усіх. Хоча абсолютно здорових людей не існує. Тому Діви схильні до кишкових розладів, запорів, колік, непрохідності кишечнику, діареї, різних захворювань печінки. У них також слабкі лімфатичні вузли.

Терези (23 вересня - 22 жовтня)

У них слабкий супротив хворобам. Квітучий зовнішній вигляд часто буває оманливим. Їхні головні вороги - холод і вогкість. Під час хвороби люблять відчувати турботу, увагу й співчуття. Найуразливіші частини організму Терезів - нирки і поясниця. Часто бувають ниркові коліки, позаматкова вагітність і хвороби шкіри.

Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)

Вони можуть серйозно страждати від гепатиту, циститу, ГРЗ, ларингіту, хвороб черевних і статевих органів, сечового міхура. Їх дуже важко примусити лікуватися, важко доглядати за ними. Увага! Скорпіонові загрожують небезпека від вогню і нещасні випадки, особливо в подорожах.

Стрілець (22 листопада - 21 грудня)

Люди цього знаку схильні до радикуліту й ревматизму. Унаслідок недоліку кремнію в організмі у них можуть бути поганими шкіра, нігті й волосся. Стрільці часто стають спортсменами, а отже, схильні до травм. Але у них надприродні здатності до відновлення. Можливі часті захворювання горла. У зрілому віці - хвороби нервів і розширення вен.

Козеріг (22 грудня - 19 січня)

Часто можуть бути переломи, розтягнення колінного суглоба й інші дефекти ніг. Також представникам цього знаку загрожують анемія, хронічний нефрит, катари верхніх дихальних шляхів, глухота, ревматизм і рахіт. Час від часу Козероги страждають від депресії. Такий стан заснований на труднощах життя і великої відповідальності, яка лежить на їх плечах. Постійна депресія може бути передана по спадку.

Водолій (20 січня - 18 лютого)

Схильні до нервових розладів, катару, діареї, геморою, тому Водолію необхідне утримуватися від алкоголю.

Риби (19 лютого - 20 березня)

На жаль, це один із найхворобливіших знаків. Їх часто турбує екзема, грибкові ураження, простуди, отруєння. Можливі нещасні випадки на воді.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі