НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Слава козацька” 


У Росії шириться антигрузинська кампанія

00:59, 7 жовтня 2006 р.  11245
Джерело: ICTV

Письменником Борисом Акуніним (справжнє ім’я - Григорій Чхартішвілі) зацікавилося Управління з податкових злочинів, а голову Художньої академії Зураба Церетелі звинуватили у нецільовій витраті бюджетних коштів.

Кавказців перевіряють на вулицях і в метро, зачиняються грузинські ресторани і казино. У столиці грузинів-нелегалів виявляють через їхніх дітей, що навчаються у московських школах.

Напередодні президент Путін дав старт всеросійській зачистці ринків від засилля "некорінних" торговців.

Правоохоронцям також наказано діяти максимально жорстко щодо грузинських організацій в Росії.

Російські еменесники вже депортували майже 200 грузинських нелегалів. Заклик президента гаряче підтримали російські націоналісти.

Загалом рейтинг Путіна у зв’язку з останніми подіями пішов вгору. Як і популярність Саакашвілі. Його партія лідирує у Тбілісі на виборах до місцевих органів влади. Такі попередні результати оприлюднив Центрвиборчком. Необхідний чотиривідсотковий бар’єр подолали також три опозиційні блоки. При цьому вони заявляють про недемократичність виборів, про порушення на виборах говорять і міжнародні спостерігачі.

Триває російська транспортна блокада Грузії. В аеропорту Тбілісі десятки громадян Росії очікують на виїзд додому. Лише сьогодні ввечері за ними прибув спеціальний літак.

Від "Аратти": Справді - розумом Росію не зрозуміти - сьогодні національний герой, перед яким тремтить плебс, а завтра - "А ту його!".

 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі