НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” 


Президент російської компанії з виробництва молока обіцяв звільнити всіх грішників і невінчаних

23:37, 12 серпня 2010 р.  5781
Джерело: “Аратта-Україна”

Інтернет підірвав запис блогера, що повідомив, що у них на підприємстві з’явився внутрішній православний кодекс.

“Бомбою” стала публікація так званого Звернення до співробітників ВАТ "Русское молоко", пише "Російська газета".

У Зверненні президент ВАТ Василь Бойко-Великий, зокрема, обіцяв звільнити всіх співробітниць, що зробили аборт.

Тих, хто не встигне обвінчатися до свята Покрови Божої Матері (14 жовтня), спіткає та ж доля.

Як відомо, Росія - країна багатоконфесійна, а Рузський район, де розташовані виробничі володіння пана Бойко, моноетнічним назвати важко. Зокрема, в Рузі проживають численні вихідці з Дагестану. Але, мабуть, мусульманам, а також іудеям, католикам на заводі масла не збивати. Чи все ж тим, хто похрестили, зроблять послаблення? Є ще один делікатний питання: як кадрова служба ВАТ виявить тих гріховодниць, які штучно переривали вагітність?

Ось текст Звернення, який викликав ажіотаж :

"Для споспешествованія покаяння в нашому народі рада директорів ВАТ прийняла рішення:

1. Всі співробітники всіх підприємств в робочий і позаробочий час повинні пройти впродовж наступного навчального року навчальний курс "Основи православної культури", затвердженого Міністерством освіти Росії, як обов'язковий.

2. Всім співробітницям, що працюють в агрохолдингу та інших підприємствах групи компаній, у разі вагітності зберігається середньомісячна заробітна плата в повному обсязі, аж до досягнення новонародженим дитиною одного року.

3. Всі співробітники, які вчиняють чи сприяють вчиненню аборту, підлягають звільненню через скорочення посади.

4. Всі співробітники, що перебувають у шлюбі, але невінчані, у випадку якщо вони не повінчаються до 14 жовтня 2010 р. - Свята Покрова Божої Матері, - підлягають звільненню у зв'язку зі скороченням їх посад.

5. Нові співробітники, що приймаються на роботу якщо вони перебувають у шлюбі, але невінчані, повинні повінчатися протягом іспитового терміну (трьох місяців)".

Кореспонденти "Російської газети" зідзвонилися з прийомною Бойка-Великого:

Російська газета: - Вам не здається, що ви порушуєте Трудовий кодекс?

Василь Бойко: - Будуть скорочені не люди, а посади цих працівників. Це закон не забороняє.

Російська газета: - Ви приймаєте на роботу тільки православних віруючих?

Бойко: - Обмежень немає, але в основному приходять хрещені, ті, чиї життєві цілі збігаються з нашими, а це православне перетворення Росії. До тих, хто нехрещений, вимога обвінчатися, не стосується. А ось за аборти будемо звільняти всіх. Як ми їх вирахуємо? Стеження не ведемо, але немає нічого таємного, що не стало б явним. І ще. Ми не прихильники жорсткості, але в екстрених ситуаціях (пожежі, спека що послані нам за гріхи) потрібні екстрені заходи.


Позиція президента молочного холдінга здивувала навіть священників

Отець Володимир Вигилянський, керівник прес-служби Патріарха:

- Вимогливість керівника цього підприємства навіть перевищує вимогливість фарисеїв в Євангелія. До Христа привели жінку, яку викрили на гарячому вчинку перелюбу, а він сказав: "Хто без гріха, той нехай кине в мене камінь". Фарисеї ж замовкли. Адміністративними методами підходити до поняття гріха - це антиправославно. Це поняття сокровенне, пов'язане з особистим життям кожної людини. Навіть священослужителі, хоча і закликають до покаяння, але не шляхом погроз, і адміністративних стягнень. Цей "перегин" може коштувати відторгненню людей від церкви і православ'я.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі