НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Пістолетне право” м.Київ


“Жесть мундира”: студент загинув у райвідділку міліції, правоохоронці мовчать

12:45, 27 травня 2010 р.  10066
Джерело: ТСН.ua

19-літній Ігор загинув при загадкових обставинах. Коментувати смерть хлопця у відділі правоохоронці відмовляються навідріз.

В одному з гуртожитків Києва дільничний міліціонер забрав студента у районний відділок міліції Шевченківського району, а на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця із моргу.
Розтин провели, поки батьки не дізналися про загибель сина, у морзі тіло навіть не дали оглянути. Висновок медексперта відрізняється від офіційної версії.

19-літній Ігор загинув в ніч на свій перший дорослий ювілей. Із гуртожитку рідного коледжу його забрав сусід-дільничний. Зранку ошелешені вчителі телефонували батькам - приїдьте по тіло свого сина.

"Ми весь час їхали з тією версією, що він захлинувся, але коли ми приїхали у морг, нам видали довідку від лікаря на свідоцтво про смерть. Там було написано: крововилив під оболонку в тканини головного мозку, перелом кісток черепу, ушкодження внаслідок контакту із тупим предметом", - повідомила мати студента Людмила Індило.

Директор коледжу імені Макаренка Ольга Щербак розповіла, що півтора роки тому, на прохання начальника Шевченківського райвідділу, дільничного справді підселили у гуртожиток до студентів для їхнього захисту.

Того вечора, розповідають студенти, до Ігоря приїхав шкільний друг, вони трохи випили, у переддень свята, і студент вирішив проводити товариша.

На ганку хлопці зустріли дільничного, який саме повертався додому. Зав'язалася перепалка, і міліціонер запропонував проїхати у райвідділок. Хлопець погодився.

"Він (Ігор) виходив із гуртожитку сам. Перший вийшов дільничний і сів (у авто), потім прийшов Ігор і сів на заднє сидіння. Це був останній раз, коли я бачила Ігоря живим. Це була 8 година вечора", - повідомила сусідка по гуртожитку Наталя.

Вихователька Тетяна Сторожук у цей час саме проводила із студентами профілактичну бесіду. Коли о 21:30 дільничний повернувся в гуртожиток, уже викладачі почали просити міліціонера відпустити хлопця.

Дільничний відмовився, бо, за його словами, Ігор буянив у відділі. Відпустити його могли тільки через 3 доби.

Коментувати смерть хлопця у відділі правоохоронці відмовляються навідріз. Вдалося дізнатися, що трагічної ночі сюди 4 рази викликали швидку, але забрати хлопця медики відмовилися. І навіть в моргу заборонили батькам оглянути тіло.

Прес-служба міліції та прокуратури відповідають одне: чекайте, триває слідство.

До ТСН уже телефонували студенти із гуртожитку: міліція тисне, аби підлітки заявили нібито була бійка, і Ігор сідав у міліцейську машину вже побитий із проламаною головою.

За цей час жоден із правоохоронних органів навіть офіційно не повідомив батьків про загибель їхнього сина.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли в Шевченківському райвідділі столичної міліції помирають люди. 2008 року там помер один зі свідків у справі отруєння президента Віктора Ющенка, бізнесмен Володимир Шульга. Тоді його смерть пояснили гострою серцевою недостатністю.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі